K─▒zlarr ­čÄł

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feriha Ferhan taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlarr ­čÄł ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 321 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 3 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlarr ­čÄł
Konbuyu ba┼člatan Feriha Ferhan
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Feriha Ferhan

Feriha Ferhan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2021
K─▒zlar bu sabah erkenden kad─▒n do─čuma gittim fi┼č kesmiyorlar s─▒ra yok ┼čaka gibi :) randevuda kesmiyorlar :( bende bizden uzak 2 saat felan hastaneye kesece─čim in┼čallah s─▒ra vard─▒r hastaneler t─▒kl─▒m t─▒kl─▒m ne guzel bugun ├Â─črenecektim:( hamile oldugumu in┼čallah vardir

Mam─▒ Sibel

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Ekim 2021
A
K─▒zlar bu sabah erkenden kad─▒n do─čuma gittim fi┼č kesmiyorlar s─▒ra yok ┼čaka gibi :) randevuda kesmiyorlar :( bende bizden uzak 2 saat felan hastaneye kesece─čim in┼čallah s─▒ra vard─▒r hastaneler t─▒kl─▒m t─▒kl─▒m ne guzel bugun ├Â─črenecektim:( hamile oldugumu in┼čallah vardir
Allah─▒m g├╝zel g├Ânl├╝ne g├Âre versin

Nur123

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Hadi hay─▒rl─▒ haberlerle in┼čallah can─▒m pazartesi ya ├žok yo─čundur bug├╝n ­čśü
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Hadi hay─▒rl─▒ haberlerle in┼čallah can─▒m pazartesi ya ├žok yo─čundur bug├╝n ­čśü
Pardon sal─▒ym─▒┼č ­čśů­čśů

Feriha Ferhan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Ekim 2021
A

Allah─▒m g├╝zel g├Ânl├╝ne g├Âre versin
Amin te┼ček├╝r ederim

Pardon sal─▒ym─▒┼č ­čśů­čśů
Aynen s─▒ra yok hic

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst