Kızlarr?? :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feriha Ferhan tarafından oluşturulan Kızlarr?? :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,622 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr?? :(
Konbuyu başlatan Feriha Ferhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feriha Ferhan

Feriha Ferhan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 52 Gün Oldu daha Adet olmadım doktora gittim özele gebelik yok dedi stres yapmışsın dedi yumurtaları yavaş çalışıyor dedi vitamin ilaçları verdi iste adet olmayi bekliyorum soru sorma nedenim aranızda böyle olup adet veye hamilemi kaldiniz mi hankisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 52 Gün Oldu daha Adet olmadım doktora gittim özele gebelik yok dedi stres yapmışsın dedi yumurtaları yavaş çalışıyor dedi vitamin ilaçları verdi iste adet olmayi bekliyorum soru sorma nedenim aranızda böyle olup adet veye hamilemi kaldiniz mi hankisi
Ben değil ama kuzenim var regl olmayıp yumurtaliklari yavaş çalışıyormuş doktor ilac vermiş kullanmaya başladıktan 1 ay sonra hamile kaldı canım inşallah Allah seninde gönlüne göre verir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben ikinci oğlumda günüm geçti olmadım tetste çıkmadı doktora gittim alttan baktı yumurtalık çalışmıyor dedi 13 günlük bir hap verdi bu bitince olursun gel dedi kullandım iki gün bekledim olmadım gittim eee sen bir aylık hamilesin nasıl oldu gormedin kamerayla ozaman ağzıma gelini saydim çıktım ama senin baya geçmiş elli gün bebek olsa mutlaka görünürdü canını sıkma çok sitres yapmışsın anlaşılan hakkında hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin

Feriha Ferhan

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben ikinci oğlumda günüm geçti olmadım tetste çıkmadı doktora gittim alttan baktı yumurtalık çalışmıyor dedi 13 günlük bir hap verdi bu bitince olursun gel dedi kullandım iki gün bekledim olmadım gittim eee sen bir aylık hamilesin nasıl oldu gormedin kamerayla ozaman ağzıma gelini saydim çıktım ama senin baya geçmiş elli gün bebek olsa mutlaka görünürdü canını sıkma çok sitres yapmışsın anlaşılan hakkında hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin
Amin inşallah bu sefer bende doktora gittigim zaman senin gibi guzel haber alirim inşallah ❤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar