Kızlarr?? :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feriha Ferhan tarafından oluşturulan Kızlarr?? :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,623 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr?? :(
Konbuyu başlatan Feriha Ferhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feriha Ferhan

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 52 Gün Oldu daha Adet olmadım doktora gittim özele gebelik yok dedi stres yapmışsın dedi yumurtaları yavaş çalışıyor dedi vitamin ilaçları verdi iste adet olmayi bekliyorum soru sorma nedenim aranızda böyle olup adet veye hamilemi kaldiniz mi hankisi
Benim durumum buna benzer oldu adetim bi gecikti hemen oldu daha önce hiç böyle olmamıştım devletteki doktorlar sorun yok dedi özeldeki de yumurtalıkların çok küçük çocuğun olmaz dedi kii daha önce bi düşüğüm oldu bunu doktora da söyledim ama olmaz dedi tedavi önerdi kabul etmedim bir ay içinde hamile kaldım çok şükür.. hayırlısıyla senin de olur akışına bırak canım

Feriha Ferhan

Kayıtlı Üye
rank
Benim durumum buna benzer oldu adetim bi gecikti hemen oldu daha önce hiç böyle olmamıştım devletteki doktorlar sorun yok dedi özeldeki de yumurtalıkların çok küçük çocuğun olmaz dedi kii daha önce bi düşüğüm oldu bunu doktora da söyledim ama olmaz dedi tedavi önerdi kabul etmedim bir ay içinde hamile kaldım çok şükür.. hayırlısıyla senin de olur akışına bırak canım
Anladim cnm rabim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin cnm
Peki gecikti adetiniz adet oldunuz mu yoksa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar