Kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemilee2131648 tarafından oluşturulan Kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 955 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr
Konbuyu başlatan Cemilee2131648
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyneptiti

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli olsun. 12. haftada cinsiyeti belli olanlar var .Devlet hastanesine gidiyorsan 16. Haftadan önce söylemiyor.Hareketleri hissetmekte cinsiyette 16. Haftadan sonra oluyor bazen hareketleri geç hisseden oluyor. Ben büyük kızımı 16. Haftada hissettim ama bunda 19_20 de az, 20 den sonra net olarak hissettim.şimdi 34. Haftadayım. Rabbim hayirlisini nasip etsin.

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 12 haftalık olmak üzereyim bebeğin hareketleri ve cinsiyeti ne zaman belli olur
Yine cinsiyet konusu😄😄 ben daha ongrenemedim 17 haftaligim 😂 ellerrr öğrendi bebeye kıyafet bile aliyo biz hala bekliyok 😄🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine cinsiyet konusu😄😄 ben daha ongrenemedim 17 haftaligim 😂 ellerrr öğrendi bebeye kıyafet bile aliyo biz hala bekliyok 😄🤭
Hiç değilse bir zıbın mıbın alaydim oda yok 😄😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç değilse bir zıbın mıbın alaydim oda yok 😄😄
19 haftalık oldum bende daha öğrenemedim 10 unda detaylı ultrason a gircem inşallah öğrenirim artık 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.