Sorum var kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlarr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem Miray

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
37 hafta 1 günlük oldum zaman nie geçmiyor kizlar yaa dua edin bana bebeğim çok merak ediyorum risk altında sorun cok muş kizimda sonlandırma lazim miş kabul etmedim kavuşmak istiyorum artik kendimi dinlemekten yoruldım
Ne sorun var canım rabbimden ümit kesilmez. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
37 hafta 1 günlük oldum zaman nie geçmiyor kizlar yaa dua edin bana bebeğim çok merak ediyorum risk altında sorun cok muş kizimda sonlandırma lazim miş kabul etmedim kavuşmak istiyorum artik kendimi dinlemekten yoruldım
Allah'ım yardımcın olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

beyincik gelişimi olışmamiş 100 %100 engeli olur dedler dogarsada %75 ölür dediler sonlandırmamiz lazim dediler kabul etmedim

amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

beyincik gelişimi olışmamiş 100 %100 engeli olur dedler dogarsada %75 ölür dediler sonlandırmamiz lazim dediler kabul etmedim
Allah yardımcın olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar