Sorum var kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlarr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem Miray

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

beyincik gelişimi olışmamiş 100 %100 engeli olur dedler dogarsada %75 ölür dediler sonlandırmamiz lazim dediler kabul etmedim
İyi ki etmemissin canım yanılma olasılığı çok yüksek belki için rahat eder. Teyzemin oğluna engelli olur , yok doğumda yada doğumdan sonra ölür, dediler çocuk şuan 11 aylık ve hiç bir sıkıntısı yok kuzum. Doktorlar bir de o kadar şey demesine rağmen sapa sağlam doğdu. İçini rahat tut inslqlqh minikte öyle olacak

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi ki etmemissin canım yanılma olasılığı çok yüksek belki için rahat eder. Teyzemin oğluna engelli olur , yok doğumda yada doğumdan sonra ölür, dediler çocuk şuan 11 aylık ve hiç bir sıkıntısı yok kuzum. Doktorlar bir de o kadar şey demesine rağmen sapa sağlam doğdu. İçini rahat tut inslqlqh minikte öyle olacak
İnşallah inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
37 hafta 1 günlük oldum zaman nie geçmiyor kizlar yaa dua edin bana bebeğim çok merak ediyorum risk altında sorun cok muş kizimda sonlandırma lazim miş kabul etmedim kavuşmak istiyorum artik kendimi dinlemekten yoruldım
Rabbim sağ salim hayırlısı ile kavuştursun sizi inşallah canım 🙏 Allah nasip ettiyse her ne olursa olsun sana gücünü kuvvetini verir 🤲

37 hafta 1 günlük oldum zaman nie geçmiyor kizlar yaa dua edin bana bebeğim çok merak ediyorum risk altında sorun cok muş kizimda sonlandırma lazim miş kabul etmedim kavuşmak istiyorum artik kendimi dinlemekten yoruldım
Rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah 🌸

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
inşallah canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım iyikide sonlandirmamissin rabbim sana onu gönderiyorsa vardır bi bildiği rabbimden umid kesilmez Insalah sağ sağlim kucağına almayı nasip eder allahım dualarımız seninle umudunu kaybetme 🙏🤲🌹

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım iyikide sonlandirmamissin rabbim sana onu gönderiyorsa vardır bi bildiği rabbimden umid kesilmez Insalah sağ sağlim kucağına almayı nasip eder allahım dualarımız seninle umudunu kaybetme 🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canım iyikide sonlandirmamissin rabbim sana onu gönderiyorsa vardır bi bildiği rabbimden umid kesilmez Insalah sağ sağlim kucağına almayı nasip eder allahım dualarımız seninle umudunu kaybetme 🙏🤲🌹
amin canim cok saol zamanda gecmiyo 😔cok dua edin bana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ne sorununa çıktı ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar