Kizlarrr dişim ağrıyor napim😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kizlarrr dişim ağrıyor napim😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,062 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrr dişim ağrıyor napim😔😔
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dis ağrısı mahvetti beni napim doktora gitsem bisey yapabilirmi 8 haftalık hamileyim bu arada

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dis ağrısı mahvetti beni napim doktora gitsem bisey yapabilirmi 8 haftalık hamileyim bu arada
Doktorlar ilaç vermiyorlar genelde canım ama kadın doğum doktoruna danışıp kullan bence. Evde sirklei tuzlu suyla gargara, karanfil çiğnemek biraz olsun ağrısını hafifletir. Geçmiş olsun

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
geçmiş olsun canım bende 8 haftalıkken diş çekimi yaptırdım ama doktoruma danışarak birde her hastane kabul edermi bilmiyorum tuzlu ılık suyla gargara yap belki biraz rahatlatır

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktor onayı ile hafif antibiyotik ve parol kullanmıştım çekime onay vermediler ama ilaç kullandım doktora danış mutlaka doğal olarak da ya tuzlu sirkeli su ile gargara yap yada sarımsak ez iki diş bi çay kaşığı bal sirke tuz karıştırıp ağrıyan bölgede 20 dk beklet çok yakıyo ama agrıyı alıyo Allah yardımcın olsun diş çok zor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Karanfil, tuzlu suyla gargara, zeytin azda olsa hafifletecektir kuzum. Diş ağrısı çok zor Rabbim yardımcın olsun. Geçmiş olsun 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar