Kızlarrr hele bakın baaaa :) lütfen güzel bişeyler söyleyin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlarrr hele bakın baaaa :) lütfen güzel bişeyler söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,891 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlarrr hele bakın baaaa :) lütfen güzel bişeyler söyleyin
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Özel de mi çalışacaksın kamu kurumunda mı canım. Nasılsın bu arada uzun zamandır yoktun. Hoşgeldin 🥰
Kamu canım :)
İyiyim çok şükür siz nasılsınız valla evet baya oldu anlamadım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

merhaba canim uzun suredir yokdun calisdiginds bebegne kim bakacak?
Evet canım yoktum zaman çabuk geçti anlamadım :) birini bulucam insalkah ama bakalım iş olmayacak sanırım ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çalısıcam kızlar bebeğim 4 aylık Dr birdaha ki aya ek gidaya gecicez dedi benim bebeğim zaten emmiyor 2 ay oldu bırakalı ve sütüm kesileli 6 ay dolmadan işe alım olmuyor mu
İlk defa işe girmem olacak insallah çok istiyorum
Bebeğini kaynanana mi bırakacaksın canım.aynen bende öyle biliyorum 6 ay olmadan almıyorlar diye

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Evet canım yoktum zaman çabuk geçti anlamadım :) birini bulucam insalkah ama bakalım iş olmayacak sanırım ya
Kamuda bebeğin 4 aylıkken ise başlıyorsun. Ve 5 saat çalışıyorsun. İlk 6 ay 3 saat sonraki 6 ay 1,5 saat süt izni kullanıyorsun canım

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank
Çalısıcam kızlar bebeğim 4 aylık Dr birdaha ki aya ek gidaya gecicez dedi benim bebeğim zaten emmiyor 2 ay oldu bırakalı ve sütüm kesileli 6 ay dolmadan işe alım olmuyor mu
Öyle bi süre yok calışman acısından daha önce calışıp dogum iznine ayrılmış bile olsan 2 aylık olduktan sonra başlayabilirsin ki sen daha önce çalışmadıgın için bi süre sorunum olmaz ben şuan dogum iznindeyim mesela dogumdan 2 ay sonra başlayabiliyorum tabi ben raporla uzatacagım bu süreyiii

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

insallah canim simdidden hayirli olsun

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Özel değilse işin adını öğrenebilir miyim.saglik.bakanligi falan mi

Öyle bi süre yok calışman acısından daha önce calışıp dogum iznine ayrılmış bile olsan 2 aylık olduktan sonra başlayabilirsin ki sen daha önce çalışmadıgın için bi süre sorunum olmaz ben şuan dogum iznindeyim mesela dogumdan 2 ay sonra başlayabiliyorum tabi ben raporla uzatacagım bu süreyiii
Anladım canım

Özel değilse işin adını öğrenebilir miyim.saglik.bakanligi falan mi
Hayır e bebekte calısıcam ama neler olacak bilmiyorum part time olarak ama full time ile aynı ücret mi alırım (asgari ücret ) yoksa yarı maaş mı. Bilmiyorum kaç saat çalışılır onu da bilmiyorum bilen varsa bana yazsın ya :)

Tüm sayfalar yüklendi.