Kızlarrr konumuz "Diş"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlarrr konumuz \"Diş\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,884 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlarrr konumuz \"Diş\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm prensesler.. Kayra şuan 12 gün sonra 5 aylık olacak 2 gündür aşırı huysuz sadece emerek rahatlıyor yada bir şeyler ısırmaya çalışarak bugün dış etlerine baktım önde üst iki dışinin çıkacağı yer damağı bembeyaz olmuş dışa doğru sis gibi acaba dış mi çıkaracak ki .
Emekliyor mu canim Kayra paşa 🫶🫶🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emekliyor mu canim Kayra paşa 🫶🫶🥰🥰
Yok kız ne emeklemwsi 😂😂ama yüz üstü dönünce kendini ileri itmeye çalışıyor ayıcıgim. Babası erken yürür bu dedi 😂😂. Ayy görsen varya kuzu yemek yerken kaşığı ağzıma götürüyorum o ağzını açıyor 😂😂o kadar tatlı ki resmen sofrada ona vermiyorum diye kavga çıkarıyor benimle zorla veriyorum en çokta çorba yediyorum oda annesi gici şekerli şeyleri sevmedi dün şekerli meyve suyu veriyorum ağzını burusturiyor çorbayı çok iştahlı içiyor ama maşallah 😂😂😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlum 2 tane alttan çıkardı teyzesi şuan sanırım üstler kaşınıyor çok ilgi ve oyun delisi oldu konuşmayınca ağlıyor kucaktayız bide bolca büyük ihtimalle kayrada çıkarır kısa sürede Allah kolaylık versin inşallah 🤲
Amin kuzum Allah razı olsun ay o dert vizde de var 😂😂

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız ne emeklemwsi 😂😂ama yüz üstü dönünce kendini ileri itmeye çalışıyor ayıcıgim. Babası erken yürür bu dedi 😂😂. Ayy görsen varya kuzu yemek yerken kaşığı ağzıma götürüyorum o ağzını açıyor 😂😂o kadar tatlı ki resmen sofrada ona vermiyorum diye kavga çıkarıyor benimle zorla veriyorum en çokta çorba yediyorum oda annesi gici şekerli şeyleri sevmedi dün şekerli meyve suyu veriyorum ağzını burusturiyor çorbayı çok iştahlı içiyor ama maşallah 😂😂😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum Allah razı olsun ay o dert vizde de var 😂😂
Ayyy aynı benim kız benimde fena olacak bücürük pamuk prenses ne yapalım sağlıklı olsun da bende o tarz şeyleri veriyorum yiyor

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm prensesler.. Kayra şuan 12 gün sonra 5 aylık olacak 2 gündür aşırı huysuz sadece emerek rahatlıyor yada bir şeyler ısırmaya çalışarak bugün dış etlerine baktım önde üst iki dışinin çıkacağı yer damağı bembeyaz olmuş dışa doğru sis gibi acaba dış mi çıkaracak ki .
Eveeet 😍minik dişleri çıkacak ayşemm

Bengeldim

Kayıtlı Üye
rank
Canım o normaldir bazı dişler Erken cikiyaran bebek lerde oluyor ama 11ayi bulur çıkarması şuan damarları yer yapıyor içerden oluşum sürecinde ve kaşıntı yapar ona elinde soğuk birşeyler yasa kemirmesi için pırasa verebilirsin canım Bnm kizimda12aylik 3cocgum var Bnm Bnm kızında dış çıkartıyor henüz 2atne altta var 10aylikken çıkarttı ilk dişleri salya da artış varmı salya falan çok geliyorsa huysuz ve ateş varsa ardında dış gelebilir bazı bebekler erken çıkarıyor .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar