Kizlarrr yardimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Emine can tarafından oluşturulan Kizlarrr yardimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrr yardimmm
Konbuyu başlatan Emine can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine can

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 4 aylık bebegim var uykusu çok hafif ya ayağımda sallıyorum uyutuyorum yatağına koyarken uyanıyor sizce ne yapabilirim yardım eder misiniz
Atak donemindedir canım dışarıda ki seslere merakı arttı çıt sesi bile onu etkiler uyku halindeyken hemen uyanır. Geçici bir süreç alışacak yeni duyduğu seslere senin tepkin önemli gülerek oyun oynayarak tepki ver normal birşey gibi karşılayacak tehlikeli olmadığını anlayacak uyurken duyduğun da korkup uyanmayacak yarım kundakta yapabilirsin uyku süresi uzar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Tişörtümü koyacağım ama daha yatağına koyarken uyanıyor
Kuzum ben genellikle kızımı yanına uzanıp bana doğru dönük emziriyorum zaten uyuyunca hemen bırakıyor göğsümü bi kaç dk bekliyorum ısı değişikliği oluyorsa ondan dolayı da uyanabilir senin kucağın sıcak ama yatak bi tık soğuktur ondanda etkilenebilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben genellikle kızımı yanına uzanıp bana doğru dönük emziriyorum zaten uyuyunca hemen bırakıyor göğsümü bi kaç dk bekliyorum ısı değişikliği oluyorsa ondan dolayı da uyanabilir senin kucağın sıcak ama yatak bi tık soğuktur ondanda etkilenebilir
Benim kızım genellikle gürültüyü seviyor bazen de saç kurutma makinesi sesi açıyorum yarım kundak yapıp öyle de uyutuyorum

Emine can

Kayıtlı Üye
rank
Atak donemindedir canım dışarıda ki seslere merakı arttı çıt sesi bile onu etkiler uyku halindeyken hemen uyanır. Geçici bir süreç alışacak yeni duyduğu seslere senin tepkin önemli gülerek oyun oynayarak tepki ver normal birşey gibi karşılayacak tehlikeli olmadığını anlayacak uyurken duyduğun da korkup uyanmayacak yarım kundakta yapabilirsin uyku süresi uzar
Yarım kundak şeklinde uyuyabiliyorum zaten başka türlü uyumuyor. Söyle uyuduktan sonra rahatça yerine koyabilsem çok iyi olacak

Bizimki hiç sevmiuor

Benim kızım genellikle gürültüyü seviyor bazen de saç kurutma makinesi sesi açıyorum yarım kundak yapıp öyle de uyutuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yarım kundak şeklinde uyuyabiliyorum zaten başka türlü uyumuyor. Söyle uyuduktan sonra rahatça yerine koyabilsem çok iyi olacak

Bizimki hiç sevmiuor
O zaman yerine bıraktıktan sonra ellerini göğsünün üstüne koy biraz öyle bekle canım kendini güvende hissedecek uyuyacaktir birde öyle dene gün içerisinde kullandığın kokunun sindiği bir kıyafetini de yanına bırakabilirsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba 4 aylık bebegim var uykusu çok hafif ya ayağımda sallıyorum uyutuyorum yatağına koyarken uyanıyor sizce ne yapabilirim yardım eder misiniz
Biz de 4 haliyiz O dert bende de var ne yazık kuzum 4 ay atayım Sanırsam Hani bu şekil uyku problemi �nşallah geçecektir eğer hani bir yerin ağrımadığını düşünüyorsan tabii

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benimkide 4 buçuk aylık aynı durum bendede vardı birgün ayağımdan hiç kaldırmadan kanepeye bıraktım saatlerce uyudu. Beşiğini sevmediğini anladım. Belki seninkide sevmiyordur

Emine can

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide 4 buçuk aylık aynı durum bendede vardı birgün ayağımdan hiç kaldırmadan kanepeye bıraktım saatlerce uyudu. Beşiğini sevmediğini anladım. Belki seninkide sevmiyordur
Çok nadir olarak benimkide öyle uyuyor ama normalde ayağımdan indirdiğim gibi açıyor gözlerini

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim söylediklerinizi tek tek deneyeceğim 😀

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim söylediklerinizi tek tek deneyeceğim 😀

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim söylediklerinizi tek tek deneyeceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar