Kızlarrrr Sorum Olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr Sorum Olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,501 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlarrrr Sorum Olacak
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hayırlı Akşamlar Nasılsınız İyimisiniz Napiyorsunuz Benim Erken Doğum Riskim Var Heran Doğum Olacak Dediler Bugünde Evdeyim Şuanda Doktor Suyun Gelebilir Dedi? Ağrın Olursa Gel Su Nasıl Birşey ? Bilmiyorum
Sürekli çamaşırıni değiştir canım sürekli islaniyosa sudur rabbim evlatlarini sana bagislasin bu mübarek günler hürmetine 🤲

Cnm birde bende kan uyuşmazlığı varda ikinci iğneyi 28 haftada vurunacaz ya 28 hafta kaç aylık yapiyo belirli süresi var mı o ignenin bilgin var mı yada bilgisi olan insallh saglikla olur ama 6 aylık çok küçük cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçi sağlıkları olsunda doktorda gerek goruyosa alır zaten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Hayırlı Akşamlar Nasılsınız İyimisiniz Napiyorsunuz Benim Erken Doğum Riskim Var Heran Doğum Olacak Dediler Bugünde Evdeyim Şuanda Doktor Suyun Gelebilir Dedi? Ağrın Olursa Gel Su Nasıl Birşey ? Bilmiyorum
Her anne adayında aynı şekilde su gelmiyor hülyam bazısında birdenbire gelir bazısında hafif akıntı gibi gelir kuzum zarın yırtılmasına bağlıdı rahmin üstünden yırtılırsa sıvı seyrek gelir bacaklarının arasından geldiğini hissedersin devamlı da olabilir belirli zamanlarda da gelebilir sıvıya kasılmalar eşlik eder ise doğum başlıyor demek kuzum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hülyam arkadaşlar gerekeni yazmış RABBİM zamanında kucağına almayı nasip etsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah gelmez inşallah yanilirlar dün değil eversi gün geldm bişi yok tu dün de doğuma geldim düşün yani ne dediler ne oldu şu şeffaf renk birden idrar kaçırır gibi ara ara bazen çok gelir tuvalete git bak beyaz oluyor bazı yeri akıntı şeklinde idrardan ayırt edilir bn de korka korka ettim dün 😢

Tüm sayfalar yüklendi.