Kizlarrrr yardim edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Kizlarrrr yardim edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,269 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr yardim edinnn
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla kurt

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7+3 hafttalik hamkleyim sabah uynadim adet gibi kanama oldu cok yogun ve kucuk.bi parca dustu bunun ustune doktora gittim bi sorun yok dedi kalp atisiini da dinletti basina gelen var mi

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7+3 hafttalik hamkleyim sabah uynadim adet gibi kanama oldu cok yogun ve kucuk.bi parca dustu bunun ustune doktora gittim bi sorun yok dedi kalp atisiini da dinletti basina gelen var mi
Cnm ben 5 haftaliktim. Wc ye gittigimde kirmizi kan girmustum. Bir tanede pihti oarca gibi. Kan avuc icim kadardi max. Hemen doktora gittik. Bir sorun yok dedi. Ama ben progestron iciyordum ona devam dedi. İş temizlik ilişki yuruyus yasakti.

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben 5 haftaliktim. Wc ye gittigimde kirmizi kan girmustum. Bir tanede pihti oarca gibi. Kan avuc icim kadardi max. Hemen doktora gittik. Bir sorun yok dedi. Ama ben progestron iciyordum ona devam dedi. İş temizlik ilişki yuruyus yasakti.
Progesteron da kullanıyorum hapı da iğnesini de bende öyle hiç bisey yapmıyorum sadece yemek ve tuvalet başka hiç bisey yapmıyordum bugün böyle olunca bi kötü oldum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kendine çok dikkat et benim öyle düşük oldu ama 9 ay kanaması olup doğuran tanıdıklarım var doktor sorun yok demiş inşallah hiç olmaz kucağına alırsın bebeğini 🙏🙏

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Yat dinlen iş yapma bacaklarini 45 derecelik aciyla kaldir yastik falan koy . Kendini yorma . Wc ihtiyacin disinda kalkma derim . Bebegin tutunsun. Dr . Soylemedi sanirim bunlari bebegin yerlesiyor yerlesme kanamasidir ama dusuk tehlikende olabilir ignede vermis progestanin ustune

...

Moderator
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canım.Adet kanaması gibi kanaması olup bebeğini sağlıkla doğuran biliyorum.

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canım.Adet kanaması gibi kanaması olup bebeğini sağlıkla doğuran biliyorum.
Inşallah inşallah kanama var Bide pihtilar düşüyor beni korkutuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yat dinlen iş yapma bacaklarini 45 derecelik aciyla kaldir yastik falan koy . Kendini yorma . Wc ihtiyacin disinda kalkma derim . Bebegin tutunsun. Dr . Soylemedi sanirim bunlari bebegin yerlesiyor yerlesme kanamasidir ama dusuk tehlikende olabilir ignede vermis progestanin ustune
Yerleşme gibi degil sanki çok fazla sanki adet kanaması gibi yoğun çok ve pihtili

...

Moderator
Mod
rank
Inşallah inşallah kanama var Bide pihtilar düşüyor beni korkutuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme gibi degil sanki çok fazla sanki adet kanaması gibi yoğun çok ve pihtili
Eğer dünyaya gelecekse hiçbirşey engel olmaz ona canım.

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12 haftalıkken yaşadım aklım çıkmıştı Allah'a şükür bebislerim çok iyiydi şimdi 25 haftaligiz ucuzlerimle

Tüm sayfalar yüklendi.