Kızlarrrr🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kızlarrrr🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,259 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı mide bulantısı baş dönmesi ve halsizlik yaşıyorum günlerdir Alparslana hamileliğimdeki gibiyim sabah sağlık ocağında kan verdim Rabbim affetsin ama inşaAllah hamile değilimdir hiç gücüm sabrım yok çok stresliyim çooookkk 😒😒
Gönlünden geçen ne ise o olsun inşallah 🙏 gebe değilsindir evde bir bebek varken hamile olmak çok çok zor 🤦 Sonucu buraya yaz aman merak ederim. İnşallah hakkında ne hayırlı ise o olsun 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aşırı mide bulantısı baş dönmesi ve halsizlik yaşıyorum günlerdir Alparslana hamileliğimdeki gibiyim sabah sağlık ocağında kan verdim Rabbim affetsin ama inşaAllah hamile değilimdir hiç gücüm sabrım yok çok stresliyim çooookkk 😒😒
Hayırlısı ne ise o olsun abla 🤲🏻

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapanların korkulu rüyası 😱

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Gönlünden geçen ne ise o olsun inşallah 🙏 gebe değilsindir evde bir bebek varken hamile olmak çok çok zor 🤦 Sonucu buraya yaz aman merak ederim. İnşallah hakkında ne hayırlı ise o olsun 🙏
Aminnn inşaAllah Rabbim isteyenlere nasip etsin inşaAllah gerçekten çok zorlanırım 😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regl geçiktimi kuzum
Ben düzensiz oluyorum yıllardır kuzum ama Alparslana hamileykende regl görmüştüm oyüzden şuan allak bullak oldum hesap yapamıyorum

Aman dur daha cok erken kuzummm😬
Hemdee çooookkk çooookkk erken kuzumm 😏😏😏

Hayırlısı ne ise o olsun abla 🤲🏻
Aminn Balımm 🤲💞💞

Doğum yapanların korkulu rüyası 😱
Aynen öylee yaa 🤕🤕

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ya Allah senin için hayirlisi neyse onu yapsin insallah

Tüm sayfalar yüklendi.