Sorum var Kizlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kizlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 997 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 30+1 deyim sizin bu haftalarda bebek hareketleri nasıldi ya iki gün önce çok hareketliydi şimdi iki gundr vurunca fln twpki veriyor sadece neden böyle ya
Canım hareketleri aşırı düştüyse diğer günlere oranla muhakkak doktora danış. Evet yeri daralıyor hareketleri azalıcak normal ama 2 günde bebeğin aniden 1 kilo almadıysa ki sanmıyorum böyle bir şeyin mümkün olduğunu bu kadar ani hareket azalmasının normal olduğunu düşünmüyorum.

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Canım hareketleri aşırı düştüyse diğer günlere oranla muhakkak doktora danış. Evet yeri daralıyor hareketleri azalıcak normal ama 2 günde bebeğin aniden 1 kilo almadıysa ki sanmıyorum böyle bir şeyin mümkün olduğunu bu kadar ani hareket azalmasının normal olduğunu düşünmüyorum.
Ya blmyrm yoruldumu acaba kndimi yordugum için xnku bndede aşırı uyku hali var iki gündür randevum Perşembe günü ztn sorucam ama bir bir güne ne uymuyr yani hiç bir zmn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 30+1 deyim sizin bu haftalarda bebek hareketleri nasıldi ya iki gün önce çok hareketliydi şimdi iki gundr vurunca fln twpki veriyor sadece neden böyle ya
Valla benim oğluşum 37. Haftya kadar hiç haraket azlığı yapmadan devam etti kuzum herkesin ki bir olmıyor hatta artık dalga geçiyordum bu ne haraket yerin daralmadj mı senin diye 😂😂 aşırı harakrtliydi

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim oğluşum 37. Haftya kadar hiç haraket azlığı yapmadan devam etti kuzum herkesin ki bir olmıyor hatta artık dalga geçiyordum bu ne haraket yerin daralmadj mı senin diye 😂😂 aşırı harakrtliydi
İşte bazı günler bnmkide hiç durmuyor uyu diye yalvariom sonra işte böyle harekt kesiliyor kusuyormu bana acep 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar