Sorum var Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,566 kez görüntülenmiş, 225 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynı ben 1tane kıl görsem elletirkli surgeyi calıştırıyorum elimde değil gamzem ya😃😃😃
Vallahi benimde elimde deil bak bide çocuk olsun Allah'ın izniyle inşallah o zaman hiç bitmiyor😁😁
Geçen elektrikli Süpürge tutuyorum eve eşimle kızıminda tozunu aldım 😁😁😁oda diyor ki vallahi beni kandırmışlar bana deli kariyi vermişler, 😁😁😁

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi benimde elimde deil bak bide çocuk olsun Allah'ın izniyle inşallah o zaman hiç bitmiyor😁😁
Geçen elektrikli Süpürge tutuyorum eve eşimle kızıminda tozunu aldım 😁😁😁oda diyor ki vallahi beni kandırmışlar bana deli kariyi vermişler, 😁😁😁
Ay napalim pasaklimi olalalim yani eşim bana her gün kızıyor kafayı yemissin diyor pasaklı yengen gibi mi olayım diyorum 😀😀😀😀🤗😃

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay napalim pasaklimi olalalim yani eşim bana her gün kızıyor kafayı yemissin diyor pasaklı yengen gibi mi olayım diyorum 😀😀😀😀🤗😃
Ne yapsak da beğendiremeyiz zaten😁😁 dağınık kirli olsak ay çok dağınık derler temiz olsak çok temiz derler en iyisi biz kendi bildiğimiz doğrudan gidelim😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.