KIZLARRRR👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan KIZLARRRR👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,515 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLARRRR👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum 🤲 insallah canin 4 gözle kavuşmayı bekliyorum yavruma🤲🙏😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim amin 🤲🙏

Amin canim amin 🤲🙏
Allah razı olsun kuzum amin insallah canim benim🤲🙏😔

Amin canim amin 🤲🙏
Allah razı olsun canım benim amin amin kuzum rabbim dusmanimi bile evladi ile sinamasin 🤲🙏😔

Amin canim amin 🤲🙏
Allah razı olsun canım benim amin amin kuzum rabbim dusmanimi bile evladi ile sinamasin 🤲🙏😔
Amin kuzum amin insalah🙏🤲

Amin canim amin 🤲🙏
Amin kuzum amin insalah🙏🤲
Amin canm benim insallah🙏🤲😔

Canlarım canım arkadaşlarım oğlum hastaneden çıktı doktorla da görüştüm durumu gayet iyi kan değerleri gayet iyi bir şekilde şu an normal düzeye dönmüş ntibiyotik kullanacak Ateş çıkmadığı sürece hiçbir sorun yok dedim pazartesi günü İnşallah gelecek

Canlarım canım arkadaşlarım oğlum hastaneden çıktı doktorla da görüştüm durumu gayet iyi kan değerleri gayet iyi bir şekilde şu an normal düzeye dönmüş ntibiyotik kullanacak Ateş çıkmadığı sürece hiçbir sorun yok dedim pazartesi günü İnşallah gelecek
Çok şükür canım gözün aydın 🥰 Allah birdaha düşürmesin hastanelere 🤲

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Sagol bidenem❤❤🥰🥰🌹🌹🤲🤲

Cansin sen ya gerçekten yazilaeim insana moral veriyolar allaj razi olsun kuzum rabbim evlatlarini sana bagislasin🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏❤❤❤💐💐💐💙💙💜💜
Amin canımm cümlemizin rabbim kimseyi evlatlarıyla sinamasın minnoşlarımıza hastalık vermesin. İlla ki hasta olucaklar ama küçük yollu grip öksürük olsun diğer türlü hastaliklar hiç ugramasin minnoslara 🥰🥰🥰🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun balım ♥️ sıkma canını toparlanirlar, çocuk bunlar kuzum bir hasta bi iyiler böyle büyüyecek ler, rabbim bir daha ayırmasın, toprak eve gelmiştir 😍 durumu nasıl şimdi iyidir inşallah ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok geçmiş olsun balım ♥️ sıkma canını toparlanirlar, çocuk bunlar kuzum bir hasta bi iyiler böyle büyüyecek ler, rabbim bir daha ayırmasın, toprak eve gelmiştir 😍 durumu nasıl şimdi iyidir inşallah ❤️
Allah razi olsum kuzum geldi geldi iyi şükür balim

Amin canımm cümlemizin rabbim kimseyi evlatlarıyla sinamasın minnoşlarımıza hastalık vermesin. İlla ki hasta olucaklar ama küçük yollu grip öksürük olsun diğer türlü hastaliklar hiç ugramasin minnoslara 🥰🥰🥰🥰
Cansın 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar