Sorum var Kizlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 794 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evdeyiz canım gece olani hissetmedim ama gündüz olan mahvetti beni hemen ciktik evden aksama kadsr arabanin icinde oturduk suan cantamuz herseyimuz hazir olasi bi durum icin serap icinde endiseliyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuklarımın yüzüne bakarken agliyorum o bebekleri gördükten sonra resmen ciğerim yaniyor 1 saniye icinde hayatta deyisti😔
Rabbim kosusun hepimizi inşallah 🙏 hangi sehirdeydin Asenam unutuyorum ben

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
3 gundur kendime gelemdim sular kan yemekler kan psikolijim bozuk burda da hissettik kafam sürekli avizede bi kuş olsam ordakilerinin yanina gitme sansim olsa hic durmucam😔 RABBIM HEPSININ YAR VE YARDIMCISI OLSUN RABBIM SABILERIMIZIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE TÜM MÜMINLERIMIZI KORUSUN🤲🤲🤲😔😔😔
Içinizde tanirsiniz @Beren’in Annesi 🧚♀️ serap adiyamandaydi kendisiyle tik tokta takiplesiyotduk sureklu atifti resim atardi ama olay gününden bu gunene hic birsey atilmadi ve tik toktan yazdim ama görmedi serap için endiseliyim insanlah korktugum olmaz 😔😔😔🤲🤲🤲
Canim çok Zor gözümüze uyku girmiyor RABBİM yardim etsin enkaz altında olan gerkez INSAAALAH sağ-salim çıkar İNSAALLAH..🤲🏻🤲🏻🤲🏻😢

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim kosusun hepimizi inşallah 🙏 hangi sehirdeydin Asenam unutuyorum ben
Cankiridayim kuzum ben

Aynen kuzum bol bol dua edelim
🤲😔

Aynen kuzum bol bol dua edelim
🤲😔
Canim çok Zor gözümüze uyku girmiyor RABBİM yardim etsin enkaz altında olan gerkez INSAAALAH sağ-salim çıkar İNSAALLAH..🤲🏻🤲🏻🤲🏻😢
Amin insallah canim.insallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Cankiridayim kuzum ben

🤲😔

🤲😔
Amin insallah canim.insallah
Tamam canım Allah yardimcımız olsun çok zor bir süreçteyiz🥹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
3 gundur kendime gelemdim sular kan yemekler kan psikolijim bozuk burda da hissettik kafam sürekli avizede bi kuş olsam ordakilerinin yanina gitme sansim olsa hic durmucam😔 RABBIM HEPSININ YAR VE YARDIMCISI OLSUN RABBIM SABILERIMIZIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE TÜM MÜMINLERIMIZI KORUSUN🤲🤲🤲😔😔😔
Içinizde tanirsiniz @Beren’in Annesi 🧚♀️ serap adiyamandaydi kendisiyle tik tokta takiplesiyotduk sureklu atifti resim atardi ama olay gününden bu gunene hic birsey atilmadi ve tik toktan yazdim ama görmedi serap için endiseliyim insanlah korktugum olmaz 😔😔😔🤲🤲🤲
İyi canım ben yazmıştım korkma onlarda sıkıntı yok Şükür ama çevresi mahvolmuş ondan giremiyor. Endişe etme

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
ben gidecektim ama gidecek ev yok nereye gideceğim geri vazgeçtim kar kış çocuğum ufak Allahim çok büyük bir sınav çok

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi canım ben yazmıştım korkma onlarda sıkıntı yok Şükür ama çevresi mahvolmuş ondan giremiyor. Endişe etme
Ohh iyi çok şükür iyi olsunlar 🤲

Amin kuzum.aynen zor.bir surecteyiz esimde gidicek enkaz bölgesine rabbim.hepsini korusun
Benim eşim de yolda gidiyor kuzeninin iki kızı enkaz da Hatay da hala çıkmadılar

Amin kuzum.aynen zor.bir surecteyiz esimde gidicek enkaz bölgesine rabbim.hepsini korusun
Benim eşim de yolda gidiyor kuzeninin iki kızı enkaz da Hatay da hala çıkmadılar. 🥹 Kızım küçük olmasaydı bende gidecektim yardıma sağlıkçı olarak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ohhh şükürler beren cok küçük rabbim korusun hepsini nerden yazmistin sen burayada girmemis ama cevresi detken ailesi feln mi kuzum

ben gidecektim ama gidecek ev yok nereye gideceğim geri vazgeçtim kar kış çocuğum ufak Allahim çok büyük bir sınav çok
Aynen cok agir bir imtihan rabbim kolaylastirsin rabbim ordakilerin yar ve yardımcısı olsun 😔

Aynen cok agir bir imtihan rabbim kolaylastirsin rabbim ordakilerin yar ve yardımcısı olsun 😔
Ohh iyi çok şükür iyi olsunlar 🤲

Benim eşim de yolda gidiyor kuzeninin iki kızı enkaz da Hatay da hala çıkmadılar

Benim eşim de yolda gidiyor kuzeninin iki kızı enkaz da Hatay da hala çıkmadılar. 🥹 Kızım küçük olmasaydı bende gidecektim yardıma sağlıkçı olarak
Yaaaa gercekten mi görevli olarak mi gidiyor kuzum küçük mu çocuklar enkazdakiler😔

Tüm sayfalar yüklendi.