Sorum var Kizlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar en son 11 haftalikken doktora cinsiyet nedir diye sorduğum da kıza benziyor dedi zaten mide bulantısı da kiz da çok olur dedi ama içimde erkek hissi var yanılma payı varmidir erkeklerde mide bulantısı olmuyor mu
Bana da yüzde 70 kız demişti doğruymuş şimdi kızım var ama bir kere bile mide bulantısı olmadı

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar en son 11 haftalikken doktora cinsiyet nedir diye sorduğum da kıza benziyor dedi zaten mide bulantısı da kiz da çok olur dedi ama içimde erkek hissi var yanılma payı varmidir erkeklerde mide bulantısı olmuyor mu
bulanti be baska belirti cinsiyeti belirtmez 20 hafdada detayli ulturosnda kesin ogrenirisin cinsiyeti

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Vala ben oğlumda yemek yiyemedim sürekli kusuyordum toplam 12 kilo aldım. Şimdi kızım olacak hiiç midem bulanmadı 7. Aya girmek üzereyim ve 12 kiloyu aldım yürüyorum :) sadece yolda teyzeler dayanamayıp göbeğime dokunup aa kızın olacak diyor tanımadığım insanlar bile cinsiyetini söylüyor çok mutlu oluyorum :ROFLMAO:

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar