Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 615 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canlar nasılsınız nasıl gidiyor yarın kontrol var yine bugün ilçede şeker açlık yokluk baktık aç 107 tok 171 çıktı bakalım yarın ne diyecek alsın istiyorum artık bebeği de ya çok bunalımdayım evet annem geldi yanımda ikinci gebeliğim ama nedense psikolojim bozuluyor 😥

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canlar nasılsınız nasıl gidiyor yarın kontrol var yine bugün ilçede şeker açlık yokluk baktık aç 107 tok 171 çıktı bakalım yarın ne diyecek alsın istiyorum artık bebeği de ya çok bunalımdayım evet annem geldi yanımda ikinci gebeliğim ama nedense psikolojim bozuluyor 😥
Seni çok iyi anlıyorum benim şeker tansiyon tiroid olmadığı halde çok zor ağır geliyo cnm bel agrısından doğrulamıyorum oturduğum yerden kalkamıyorum gerçekten öncesi çok kolaymış asıl zorluk son zamanlarmış

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum benim şeker tansiyon tiroid olmadığı halde çok zor ağır geliyo cnm bel agrısından doğrulamıyorum oturduğum yerden kalkamıyorum gerçekten öncesi çok kolaymış asıl zorluk son zamanlarmış
Allah sana da kolaylık, versin bebeğim bi de ameliyatlıyım fıtıktan artı ekstra dediğin gibi hastalıkları var böyle iyice perişan oldum ya çok şükür zşğkayetçi değilim ama artık alsa şu kadın ya

...

Moderator
Mod
rank
Gemiş olsun canım.Az kalmış.Sağlıkla kucağına al inşaAllah.

Tüm sayfalar yüklendi.