Kızlarvçok kötüyüm ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Kızlarvçok kötüyüm ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,839 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlarvçok kötüyüm ya
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım İnşallah tez zamanda ayrı eve çıkarsınız
İnşallah cnm dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız çok zor istediğini yiyip içemezsin hadi bugün akşam da dışarı yemeğe çıkalım diyemezsin. Bi de çocuklara karşılıyorlarsa o en sinir bozucu şey. Kayınpederim bi gün Gökçe sus kız dedi ağlarken, kavga edecektik az kalsın. Ama eşinle konuş canım. Krediye vereceği parayı kiraya versin. Biraz zorlanırsınız ama rahat edersiniz. Ucuz yollu da olsa bi eve çıkın canım
Ayn cnm kesinlikle öyle İnşallah cikivmcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsan bir bilemiyor geçmişi sorgulayarak Yaşarsan üzülürsün Allah gönlünden geçeni kabul etsin inşallah
Amin cnm inşallah

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Biz kaynanamlarla birlikte yaşıyoruz bazılarınız biliyodur eşim kayinpederime sen evi geçindir bende borçları ödeyeceğim diye anlaşma yapmış kayinpederim çalışıp parayi vermiyor eve bisey alalım sadece suyun ve elektriğin parasını ödüyor eşimde bu bütün kuru erzaği kredi çekip aldi borç yaptı gene bende bugün ona kızdım borç bitsin ayrı eve çikicaz demişti ama hey bile borç yapiyo aldığı maaşida krediye ödüyor napcami bilmiyorum gerçekten çok yoruldu bu evde ne yediğim belli ne içtiğim çok zayiflamişim bu ben değilim yani resmen beni oyalıyor artık dayanamiyorum gerçekten evde hizmetçi gibiyim ya ordan oraya koşuyorum uzun oldu kusura bakmayın 😥😥😥😔😔😔
Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda Ayrı eve çıkarsn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar