Sorum var Kizoslar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Durunun annesi tarafından oluşturulan Kizoslar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 591 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizoslar
Konbuyu başlatan Durunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne yaptın da izin vermedin xnm bana da söyle ben de yapayım çok çaresizim
Vllha kuzum elimden geldigi surece emzircem qltini açıcam ustunu islamis benim kizim yatak odasinda yatıyor besigi orda gündüzleri agladigi zaman direk koşarak hemen odaya gidip kapiyi kitliyordum yani hic bir konuda firsay vermedim cunku oglumda anne olduğumu anlayamadim ama kizimda buna izin vetmek istemiyorum belki cok sevdiğinden yapiyolardir ama bana ters herkez yerini bilip oyle sevmeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yaptın da izin vermedin xnm bana da söyle ben de yapayım çok çaresizim
Yemegim buz gibi oluyordu ver bana dediginde yok yemiyecegim diyip cok ac kaldigim zamanlarda oldu oglumda o konuda bir enkaz oldugum icin seni cok iyi anlayabiliyorum

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha hamileyim canim tabikide kayimvalidem sevsin torunu amma. Ben asla istemem çoçugum benim yamindayken alsin benden çok onunla vakit gecirsin istemem kendi cocugu gibi davransin aslaa istemem valla ben kiskanirim yani buuu kadar aci çeke çeke 9 ay bitiriyoruz hele sonra dogum yani cocugu icin ennn iyisini annesi bilir onlar ne kadar buyuklerimizde olsa benim çocuguma kimse karişmasin efendim istemem. Eyer senin kaynanan sadece size geldiyinde torununu sevip opub kokluyorsa sorun yoktur kuzum torununu seviyor demekki yok eger senin işlerine karişiyorsa bu sakincali
Evet cnm benim her şeyime karışıyor yok efendim sen bakamıyon böle bakılmaz bir şey icirdigimden hemen karışıyor beni sınır ediyor o kadın sürekli benim sülalem diyor sanki benim kızımı leylek ler getirmiş beni hiçe sayıyor😥

Vllha kuzum elimden geldigi surece emzircem qltini açıcam ustunu islamis benim kizim yatak odasinda yatıyor besigi orda gündüzleri agladigi zaman direk koşarak hemen odaya gidip kapiyi kitliyordum yani hic bir konuda firsay vermedim cunku oglumda anne olduğumu anlayamadim ama kizimda buna izin vetmek istemiyorum belki cok sevdiğinden yapiyolardir ama bana ters herkez yerini bilip oyle sevmeli

Yemegim buz gibi oluyordu ver bana dediginde yok yemiyecegim diyip cok ac kaldigim zamanlarda oldu oglumda o konuda bir enkaz oldugum icin seni cok iyi anlayabiliyorum
Beni anladığın için teşekkür ederim cnm

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet cnm benim her şeyime karışıyor yok efendim sen bakamıyon böle bakılmaz bir şey icirdigimden hemen karışıyor beni sınır ediyor o kadın sürekli benim sülalem diyor sanki benim kızımı leylek ler getirmiş beni hiçe sayıyor😥

Beni anladığın için teşekkür ederim cnm
Ne demek kuzum gerceketn simir bozucu bir durum bir an kendi yasadiklarim geldi aklima 🙄🙃

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kaynanam onun kızı olmadığı için sürekli benim evime geliyo kızımı alıyo benden bana hiç vermiyo ben kızımı almasam vermiyo kızıma diyor benim sülalem kaç defa geldi hep söyledi bunun amacı nedir anlamadım arkadaşlar
Valla sinir koy canım benim kendi annem bile diyor Kayra büyüsün bana kalmaya gelirdiye annemin yüzüne bile diyorum bensiz hiç bir yerde kalamaz tek göndermem vs diye kenis sınırını kendin belirle. Eşimle aram açılır diye düşünme ben eşimin ailesine bile dedim bensiz kalamaz ver biz bakalım ek gıda da diyor nasıl olsa dediler. Direk tavrımi belli ettim..

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşine söyle o zaman canım
Benim eşim benden alıp annesine veriyor çok anne kuzusu
Valla sinir koy canım benim kendi annem bile diyor Kayra büyüsün bana kalmaya gelirdiye annemin yüzüne bile diyorum bensiz hiç bir yerde kalamaz tek göndermem vs diye kenis sınırını kendin belirle. Eşimle aram açılır diye düşünme ben eşimin ailesine bile dedim bensiz kalamaz ver biz bakalım ek gıda da diyor nasıl olsa dediler. Direk tavrımi belli ettim..
Valla benim kaynanam da aynısını bana dedi eşim yanımda diye çıtimi çıkarmadım eşimle aram bozulmasın diye ama içim içimi yedi Sabaha kadar uyayamadim niye o kadına sustum diye

Benim eşim benden alıp annesine veriyor çok anne kuzusu

Valla benim kaynanam da aynısını bana dedi eşim yanımda diye çıtimi çıkarmadım eşimle aram bozulmasın diye ama içim içimi yedi Sabaha kadar uyayamadim niye o kadına sustum diye
Ya çocuk bizim biz bakacağız tabikide sonra da yeri gelince de derler ki biz baktık biz büyüttük diye başa kakarlar

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çocuk bizim biz bakacağız tabikide sonra da yeri gelince de derler ki biz baktık biz büyüttük diye başa kakarlar
Valla benim cadı kaynanam hiç bakmıyo ama almayı biliyo sanki ona getirdim 9 ay karnında taşıdım ne zorluklarla getirdim çocuğumu

Sevgisinden alıyordur belki
Yok cnm o kadının niyeti bozuk ben biliyom sevdiğinden degilll

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar