Kocaelide yasayanlar bakabilir mi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Kocaelide yasayanlar bakabilir mi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 858 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocaelide yasayanlar bakabilir mi lutfen
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ikinci gebeliğim 30 haftalık oldum ilkinde devlete doğum.yaptim derince hastanesi. Şimdi sadece kovit olanları alıyor hangi hastane de doğum yapacağıma karar veremedim kocaelide yaşayan varsa bana fikir verebilir mi

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ikinci gebeliğim 30 haftalık oldum ilkinde devlete doğum.yaptim derince hastanesi. Şimdi sadece kovit olanları alıyor hangi hastane de doğum yapacağıma karar veremedim kocaelide yaşayan varsa bana fikir verebilir mi
Ben özele gidiyorum akademi hastanesi Nuri beye çokta memnunum ama devlet istiyorsan Alikahya normal gebelere bakiyo uzak biraz ama oda sizin tercihiniz

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ebeleri nasıl bide sancı odasında refakatçi alıyorlar mi siz orda mi yaptiniz doğum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben özele gidiyorum akademi hastanesi Nuri beye çokta memnunum ama devlet istiyorsan Alikahya normal gebelere bakiyo uzak biraz ama oda sizin tercihi

Ben özele gidiyorum akademi hastanesi Nuri beye çokta memnunum ama devlet istiyorsan Alikahya normal gebelere bakiyo uzak biraz ama oda sizin tercihiniz
Evet alikahyayi düşünüyorum ama ebeler ve hastaneyi hastaneden memnun olan var mi onu merak ediyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ebeleri nasıl bide sancı odasında refakatçi alıyorlar mi siz orda mi yaptiniz doğum

Evet alikahyayi düşünüyorum ama ebeler ve hastaneyi hastaneden memnun olan var mi onu merak ediyorum
Vallahi canım bende akademiye gidiyorum Nuri hocaya tanıdığım en mükemmel Drlardan alikahya kadın doğuma Bi defa gece çok rahatsızlanıp gittim hayatım boyunca orada şahit olduklarımı unutmam herkes Bi kenarda kıvranıyor bagırıyor ağlıyor kimsenin umrunda değildi anında çıktım ve dışarda bekleyen hasta yakınlarına durumu söyledim ayaklandı hepsi 🤭🤦‍♀️🤦‍♀️

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım bende akademiye gidiyorum Nuri hocaya tanıdığım en mükemmel Drlardan alikahya kadın doğuma Bi defa gece çok rahatsızlanıp gittim hayatım boyunca orada şahit olduklarımı unutmam herkes Bi kenarda kıvranıyor bagırıyor ağlıyor kimsenin umrunda değildi anında çıktım ve dışarda bekleyen hasta yakınlarına durumu söyledim ayaklandı hepsi 🤭🤦‍♀️🤦‍♀️
Allahım ya çok karasız kaldım simd☹

O

ooo

Guest
Devlet düşünüyorsanız ilgi beklemeyin rabbim ii insanlarla karşılaştırsın iki doğum yaptım Alikahyada mecburiyet yapacak birşey yok ebelerin insiyatifine kalmisiz

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Devlet düşünüyorsanız ilgi beklemeyin rabbim ii insanlarla karşılaştırsın iki doğum yaptım Alikahyada mecburiyet yapacak birşey yok ebelerin insiyatifine kalmisiz
Ben derincede yaptim ilk doğumumu üç yıl önce ebeler iyidi ama şimdi sadece kovit olanları alıyor derince alikahya düşünüyorum ama bilgi toplamak istiyorum siz sancı çekerken doğuma kadar bir yakınınızı aldılar mi yeninize yoks tek başınıza mi kalıyorsunuz doğuma kadar

Allah yardımcın olsun inşaAllah canım
Amin canim cumlemizin allah razı olsun

Son düzenleme:
O

ooo

Guest
Yok içeri almiyorlar yalnız çekiyorsun sancini filan ama 5 sene önce idi bazı tanıdıklarımi odaya aldılar ama ben kogustaydim😁bide doğum yapıyorsun odaya geçince refakatcin geliyor öyle idi şimdi degistimi bilemem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar