Kocam ailemi istemiyor..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kocam ailemi istemiyor.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,942 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocam ailemi istemiyor..
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anlaşıldı akıl hocası var belli kendileri geline iyilik etmez burnundan getirirler çocuklarını da gelinin ailesine karşı doldururlar demezler ki biz bunları yaptık klasik cnm bilindik hikaye güzellikle anlatacaksın anlamayacak biliyorum taki gözü gerçekleri görene kadar o zaman da eşin haklı olduğunu anlayacak
Huzurum bozulmasın diye içine atma herşeyi söyle eşine kırmayayım dökmeyeyim diye de düşünme kafana takıp stres yaparak kendine bebeğine zarar verme yaşadıklarını emin ol tüm bayanlar yaşıyo bi sende yok Allah sabır versin fitne fesattanda yuvanı korusun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Huzurum bozulmasın diye içine atma herşeyi söyle eşine kırmayayım dökmeyeyim diye de düşünme kafana takıp stres yaparak kendine bebeğine zarar verme yaşadıklarını emin ol tüm bayanlar yaşıyo bi sende yok Allah sabır versin fitne fesattanda yuvanı korusun
Amin canm cumlemizin

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Walla canm boyle olmaz ki oturup konusun bir yol bulun cok ayip edyor eşin kendi annesi sayilir sonucta ne zarari olmus ki kadinin çok şükür benm esim bnden cok düşünür ailemi kardeslerimi elhamdulilah 🥰
Ailemin gelip gitmesi yaptı her hareket batıyor sürekli birşey bulup kulp takıyor annem geldi temizlik yaptı ona bile laf ediyor benim gibi olan var mı napmam lazm bu şekilde ben evliliğimi nasıl sürdürüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Severek evlendim 1 yıllık evliyim
Bak yemin ederim buna görücü usulu severek evlenmekten kat kat iyi sewerek evlenenlerin yarisindan cogu mutsuz şans işi yurumesi ama gorucu usulü her zmn herseyi yerli yerinde oluyor insanin arasinda her zamn bir cizgi olyor ben görücü usulu evlndm çok şükür hersey cok guzl

Severek evlendim 1 yıllık evliyim
Bak yemin ederim buna görücü usulu severek evlenmekten kat kat iyi sewerek evlenenlerin yarisindan cogu mutsuz şans işi yurumesi ama gorucu usulü her zmn herseyi yerli yerinde oluyor insanin arasinda her zamn bir cizgi olyor ben görücü usulu evlndm çok şükür hersey cok guzl

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Walla canm boyle olmaz ki oturup konusun bir yol bulun cok ayip edyor eşin kendi annesi sayilir sonucta ne zarari olmus ki kadinin çok şükür benm esim bnden cok düşünür ailemi kardeslerimi elhamdulilah 🥰

Tek erkek çocuk babası ölünce 18 yıl babalık yapmış ve kaynanamda oğlunda kopamiyor sürekli beraber oturmak istiyor bende kabul etmeyince aileme karşı dolduruyor görümcelerimde sürekli bizle ilgilensin istiyor hata hergun msj bile atıyordu bir tanesi evlendin beni unuttun diye anasının yanına gelince kavga cikarip bize gelmeye calisyordu anlatsam inanmazsin yaptiklarinı

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Tek erkek çocuk babası ölünce 18 yıl babalık yapmış ve kaynanamda oğlunda kopamiyor sürekli beraber oturmak istiyor bende kabul etmeyince aileme karşı dolduruyor görümcelerimde sürekli bizle ilgilensin istiyor hata hergun msj bile atıyordu bir tanesi evlendin beni unuttun diye anasının yanına gelince kavga cikarip bize gelmeye calisyordu anlatsam inanmazsin yaptiklarinı
Ay ne kadar kötü bir durum insan hic mi dusunmez karsidakini onlar da bi kadin ama merak etme kim ne yaparsa aynisini yasamadan gitmez bu dunyadan allah islah etsin insallah Bekar mi gorumcelerin canm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne kadar kötü bir durum insan hic mi dusunmez karsidakini onlar da bi kadin ama merak etme kim ne yaparsa aynisini yasamadan gitmez bu dunyadan allah islah etsin insallah Bekar mi gorumcelerin canm
Yok evli hepsi ama eşiyle bir yere gitmek istedi gidemedi eşimi arar hadi gidelim gel gezelm kayınvalidem de öyle ilk başta tolerans gösterdim sonra sesim çıkmaya başlayınca eşimi doldurmaya basladilar

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Yok evli hepsi ama eşiyle bir yere gitmek istedi gidemedi eşimi arar hadi gidelim gel gezelm kayınvalidem de öyle ilk başta tolerans gösterdim sonra sesim çıkmaya başlayınca eşimi doldurmaya basladilar
Wallahi ne diyim canm allah islah etsin ne kdr nankör bencil insanlarmis kocalarindan gormediklerini senin kocana yaptirmak istyorlar her halde ama senin eşinde suc ewleri ayri barklari ayri kocalari war ne diye onalra müsama gosteriyor o kdr ezilen sen oluyorsun wallahi suan kredi borclarimiz war ancak odeyebiliyoruz bide gecim derdi war ister yegeni ister kardesi olsun kocam bir yere gidelim deyince onlara paran warsa ona gore konus milleti cagir diyorum borcumuz warken gidip kimsenin hesabini ödeyemeyiz diyorum ses cikarmiyor bunlari ornek olarak soyledim normalde boyle biri degilim ama gidip millete yedirecegim parayla bir kredimi oderim mesela senin eşininde onlara tawiz wermemesi gerekiyor ergec anlicak ama insallaj seni kirmaz canm eş insanı rezilde eder wezirde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar