Kocam ihanet ediyor😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Kocam ihanet ediyor😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,877 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocam ihanet ediyor😔
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Böyle mutlu olamazsın bu adam baba olsa nolcak söyle bağır çağır terk et. Sen de senin kıymetini bilen birini bulursun elbet. Çocuklarını seviyorsan kendini bu hayata mahkum etme. Kadınların en büyük yanlışı bu.
Canim yaa ben artik kendimden kecmisim 28 yasim var 3 cocuk annesiyim artik onlari dusunuyorum illaki bir gun pisman olacaq 😔sadece onu cocuklarimin babasi gibi goruyorum ne sevgi ne qurur bir sey burakmadi bende💔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bncede baktin duzelmiyor ye ic gez toz hayatini yaşa cocuklarina bak ne bok yerse yesin senden kiiymetlimi😀😀
Af edersin amma o duzelen bok diyil😁10 yildi yola gitirenmedim Allah belasini versin Rus qadinlarinin kac aileleri dagitiyorlar 😡

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar biz Rusiyada yasiyoruz kocamm bana rus kizlarla ihanet ediyor ve ben bildiyimi bilmiyor kecen yil bildiyimi soylemsidim bosaniyordum agladi yemin etdiki yapmayacaq 😔simdi telefonuna bakib goruyorum 3 kiz birden var kendimde 3cu bebeyime 24 haftalik hamileyim oyle kotuyumki kendimi aglamakdan kahr etdim neden bunu bagisladim diye neden bosanmadim diye 😔ne yapim kizlar bildiyimi gorduyumu sabah soyleyimmi? bunu bu yoldan nasil vaz kecindiri bilirim kac kere af etdim cocuklarim icin amma tahammulum kalmadi😥karnimdaki bebeyime uzuluyorum ben agladikca o terpeniyir karnim sıkılıyor😔Allah islah etsin boyle kocalari Allah kimseye bunu yasatmasin çok acı😓
Canım üzüldüm valla erkekleri anlamak mümkün değil sanki aldatınca ellerine ne geçiyorsa. 1 kere yanlış yapan hep yapıyor maalesef. Bence boşanmasan bile bi süreliğine al çocukları git burnu sürtsün biraz yoksa akıllanmaz Allah yardımcın olsun

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Canım üzüldüm valla erkekleri anlamak mümkün değil sanki aldatınca ellerine ne geçiyorsa. 1 kere yanlış yapan hep yapıyor maalesef. Bence boşanmasan bile bi süreliğine al çocukları git burnu sürtsün biraz yoksa akıllanmaz Allah yardımcın olsun
Evet ellerine ne keciyor bilmiyorum soyluyorum alib gidicrm babam gelib aparsa daha geri donmeye koymayacaq guluyor diyor men bir sey yapmiyorum onlar is arkadaslarim amma oyle is arkadasi olmaz yani hepsini taniyorim 😐1 aydan kardesimin duyunu var cocuklari alib gidicem yoksa baska yolla cikmama izin vermez evden🤦🏻‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet ellerine ne keciyor bilmiyorum soyluyorum alib gidicrm babam gelib aparsa daha geri donmeye koymayacaq guluyor diyor men bir sey yapmiyorum onlar is arkadaslarim amma oyle is arkadasi olmaz yani hepsini taniyorim 😐1 aydan kardesimin duyunu var cocuklari alib gidicem yoksa baska yolla cikmama izin vermez evden🤦🏻‍♀️
Düğüne diye çık o zaman dönme bi süre canım yalnız kalsın aklı başına gelir belki

MelekŞeyma

Kayıtlı Üye
rank
Vallah bildiyimi soylesemde soylemesemde yine yapacaq gitsemde cocuklarima yaziq 😕kecen yil gitdim kizim her gece baba diyib agliyordu onun icin geri dondum yaninda kalib hayatini burnundan getirrceyim onda ihanet nelere maul olur gorurona
Vallah bildiyimi soylesemde soylemesemde yine yapacaq gitsemde cocuklarima yaziq 😕kecen yil gitdim kizim her gece baba diyib agliyordu onun icin geri dondum yaninda kalib hayatini burnundan getirrceyim onda ihanet nelere maul olur gorur 🤦🏻‍♀️
Kendine yazık edersin senin de hayatın mahvolur ne diyeyim Allah sabır versin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet oyle yapicam akli basina gelen diyil yinede bakicam gelmese gidib vatanimda annemin yaninda yasayacam buda burda kimle ne yapiyor yapsin ne gozum gorsun nede ruhum incinsin🤦🏻‍♀️
Aynen canım bişey olmuyorsa olmuyordur zorlamanın kendini yıpratmanın bi anlamı yok genceciksin daha hayatı zehir etme kendine. Annen nerede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar