Sorum var Koldan spirial

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Koldan spirial başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koldan spirial
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Koldan spirial taktiran varmi dogumdandan sonra dusunuyorum alttan taktrdigimda iyi gelmedi mecbur cikarttirmistim sonra hamile kaldm smdi dogumdan sonra dusunyorum bilen varmi
Bende taktircam Dr um dedi 2 ay olunca takarız şimdi takamayiz bı zararı yok 3 seneligi var bide 5 seneligi var dedi bana bakalım Eylül'ün 27 taktircam insallah

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Açıklamasını yukarıda yazdım
Cok tesekkur ediyorum hepinizden kizlar Allh razi olsun😘❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende taktircam Dr um dedi 2 ay olunca takarız şimdi takamayiz bı zararı yok 3 seneligi var bide 5 seneligi var dedi bana bakalım Eylül'ün 27 taktircam insallah
İnsallh canim ama ucreti ne kadar haberin varmi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çevremde duydum taktiran oldu,ama etkisi konusunda pek bilgim yok canim🥰
Cok saol cnm♥️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Koldan spirial taktiran varmi dogumdandan sonra dusunuyorum alttan taktrdigimda iyi gelmedi mecbur cikarttirmistim sonra hamile kaldm smdi dogumdan sonra dusunyorum bilen varmi
Çevremde duymuşdum ama etkisini bende bilmiyorum onu araşdırıb bende onda düşünüyorum bakalım

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.