Koltuk lekesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Koltuk lekesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koltuk lekesi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya koltuklarım benim gri renkte bugünde annem balkon yıkamış Domestos ile oda corabina geçmiş hafif sonra bilmede cekyata oturunca koltugumun ortasindaki griligi beyaz yapmış sizce napmam lazım koltuklarin 2 yıl garantisi var mı mondiden almistik açık rengi o yüzden sevmiyorum kaynanam seçince bu modeli rengi bişey diyemedim işte

Sevgicelebi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya koltuklarım benim gri renkte bugünde annem balkon yıkamış Domestos ile oda corabina geçmiş hafif sonra bilmede cekyata oturunca koltugumun ortasindaki griligi beyaz yapmış sizce napmam lazım koltuklarin 2 yıl garantisi var mı mondiden almistik açık rengi o yüzden sevmiyorum kaynanam seçince bu modeli rengi bişey diyemedim işte
Asperos sarı gücü kuran o gayet iyi temizliyo

Sevgicelebi

Kayıtlı Üye
rank
Leke bir terlik kadar diyim sildim gecmiyo kumaş mi istesem magazayi arasam garanti geçer mi sizce daha evleneli 5 ay oldu bizim 2 yıl ya garantisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecirir mi cmm gri rengi beyaza döndü ama😥😥
Benim koltuklarım kirem rengiydi kullandım giti ama sende ilk önce sor biraz sonra dene ne olur ne olmaz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm zor ya kullanıcı hatası olduğu için granatiye girmez anca bı mobilyacida yaptırırsın.. gecmis olsun valla insanın zoruna gider daha yeni diyorusn

Tüm sayfalar yüklendi.