Sorum var Konak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Konak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konak
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
2 aylik bebeğim var kızlar yüzü çok aşırı kavliyor siz ne sürdünüz bide kafasında konak oluşmaya başladı ne kullandınız bebek yağı iyi gelir diyolar
Zeytin yağıda iyi gelir bebek yağıda duştan sonra yumuşadığı için kolay dökülür ozaman az birşey sürebilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
2 aylik bebeğim var kızlar yüzü çok aşırı kavliyor siz ne sürdünüz bide kafasında konak oluşmaya başladı ne kullandınız bebek yağı iyi gelir diyolar
Canım banyodan 15 dk önce zeytinyağı sür banyo sırasında yumuşak bebek tarağı ile nazikçe tara geçene kadar bu işlemi yap

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Başı için bebe yağı yada saf zeytinyağ sür masaj yap ters yönde tara ben duş yaptırmadan bir kaç saat önce yapıp ardından duş yapınca temuz oluyordu yüz için jonssus bayb losyon kullandım

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Canım konak oldu bizde zeytinyağı sürdüm on dakika bekleyip tersine taradım döküldü bi daha da olmadı
Bende deneyim ozaman canım ama taramak cildine zarar vermez mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım banyodan 15 dk önce zeytinyağı sür banyo sırasında yumuşak bebek tarağı ile nazikçe tara geçene kadar bu işlemi yap
Taragim yok malesef 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Taragim yok malesef 🙄
Başı için bebe yağı yada saf zeytinyağ sür masaj yap ters yönde tara ben duş yaptırmadan bir kaç saat önce yapıp ardından duş yapınca temuz oluyordu yüz için jonssus bayb losyon kullandım
Anladım canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar