1.5 yaş konak

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan 1.5 yaş konak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1.5 yaş konak
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim 4 aylık kızımda aşırı var konaklari zeytinyağı sürdüm taradım ama böyle baya büyük büyüler resmen sanki derisine yapışmış bir tanesi deri ile geldi çok korktum
Bak canım zeytinyağı olur bebek yağı olur kantaron yağı olur bunlardan herhangi birini duştayken yaparsan daha iyi olur çünkü duştan sonra hani sıcak suyun da vermiş olduğu etkiyle saçlar daha nemli kalıyor ya daha iyi eder ya yağı sür ondan sonra bir 30 dakika falan bekle ondan sonra atarım hemen yapma

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım zeytinyağı olur bebek yağı olur kantaron yağı olur bunlardan herhangi birini duştayken yaparsan daha iyi olur çünkü duştan sonra hani sıcak suyun da vermiş olduğu etkiyle saçlar daha nemli kalıyor ya daha iyi eder ya yağı sür ondan sonra bir 30 dakika falan bekle ondan sonra atarım hemen yapma
Tamamdır canım teşekkür ederim dediğini uygulicam

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende yapıyorum gamzecim yaptıktan sonra geçiyor ama yine çıkıyor ya
Evet canim doğru tevadi edilmediği sürece sık sık tekrarlar günlük bakım yapman lazım o zaman uygun yağlar ile masaj yapman lazım bikacgunde bir nemli kalacağı için saç derisi beslenir ve konak tekrarlama rskini azaltır kuzum

Saçına şimdi zeytinyağı sür iyice kafasına yedir daha sonra tarak ile tara canım geçecek inşallah
Bende yapıyorum gamzecim taptıktsn sonra geçiyor ama yine çıkıyor ya
Evet canim doğru tevadi edilmediği sürece sık sık tekrarlar günlük bakım yapman lazım o zaman uygun yağlar ile masaj yapman lazım bikacgunde bir nemli kalacağı için saç derisi beslenir ve konak tekrarlama rskini azaltır kuzum
Tedavisi ne canım bunun sende uyguladın mı işe yaradı mı yaşadıysam ne yaptın bana fikir verir misin kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende yapıyorum gamzecim taptıktsn sonra geçiyor ama yine çıkıyor ya

Tedavisi ne canım bunun sende uyguladın mı işe yaradı mı yaşadıysam ne yaptın bana fikir verir misin kuzum
Yani tedavi derken evde kendin dedim ya hani günlük rutin olarak her gün yağ sürebilirsin saçını masaj yapabilirsin nemli kalmasını sağlarsan Konak oluşumunu da engeller

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar