Kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,597 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok zorlu bir süreçteyim maalesef. Ayaklarım 38 numaradan 43 numaraya çıktı dikişlerim ağrıyor bebeğim sarılık oldu 2 günde bir hastanedeyiz maalesef 🤦🏻‍♀️ sen nasılsın canım
Yaaa Allah yardımcın olsun canım ya öyle kuzum anne olmak kolay deil😉rabbim şifa versin inşallah
Bende iyiyim çok şükür kuzum ara ara ağrım filan oluyor enfeksiyon varmış öyle işte kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaaa Allah yardımcın olsun canım ya öyle kuzum anne olmak kolay deil😉rabbim şifa versin inşallah
Bende iyiyim çok şükür kuzum ara ara ağrım filan oluyor enfeksiyon varmış öyle işte kuzum
Amin inşallah. Ben enfeksiyon sıkıntısını 10. Haftadan doğurana kadar çektim maalesef Rabbim hickimseye yaşatmasın onun ağrısı çok zor. Doktorun ilaç falan verdiyse hiç aksatma kullan biraz olsun hafifletir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah. Ben enfeksiyon sıkıntısını 10. Haftadan doğurana kadar çektim maalesef Rabbim hickimseye yaşatmasın onun ağrısı çok zor. Doktorun ilaç falan verdiyse hiç aksatma kullan biraz olsun hafifletir
Aynen kuzum kasik ağrım çok oluyor ve tabi karın agrimda çok oluyor zor gerçekten

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden geliyorum bebek baş aşağı🥰
İdrar yolu enfeksiyonum varmış ve kan değerlerim düşükmüş 😒35 haftalık 2650 gram
Sizlerde durum nasıl ❤️
Bende 17 sine randevu aldım en son 25 inde gitmiştim banada baş aşağı demişti bakalım bu sefer minnak ne durumda 😊
Kızlar kontrolden geliyorum bebek baş aşağı🥰
İdrar yolu enfeksiyonum varmış ve kan değerlerim düşükmüş 😒35 haftalık 2650 gram
Sizlerde durum nasıl ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar