Kontrolde tup bağlamayı sordum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şenay Asel Lina tarafından oluşturulan Kontrolde tup bağlamayı sordum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 418 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolde tup bağlamayı sordum
Konbuyu başlatan Şenay Asel Lina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Dün tüp bağlamayı sormuştum bugün kontrolüm vardı onu sordum bebeğim normal doğum pozisyonunda normal doğumdoğumda 40 gün geçtikten sonra kapalı bi şekilde yapılıyormuş ama bebek dönerse sezeryanda eşimin onayıyla hemen yapılıyor dedi.. üniversite hastanesi olduğu için yapmazlar sanıyordum...yanılmışım

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Dün tüp bağlamayı sormuştum bugün kontrolüm vardı onu sordum bebeğim normal doğum pozisyonunda normal doğumdoğumda 40 gün geçtikten sonra kapalı bi şekilde yapılıyormuş ama bebek dönerse sezeryanda eşimin onayıyla hemen yapılıyor dedi.. üniversite hastanesi olduğu için yapmazlar sanıyordum...yanılmışım
Bende sezaryan olacağım eşime dedim hazır sezaryan olacak zaten baglatiyim dedim izin vermedi

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
30 yaş üzeri bağlıyorlar galiba demi

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
30 yaş üzeri bağlıyorlar galiba demi
Yok yaş söylemedi bana sadece normal doğumda 40 gün geçmesi gerekiyor dedi sezeryanda ise eşin yanındaysa onun onayıyla bağlıyoruz dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sezaryan olacağım eşime dedim hazır sezaryan olacak zaten baglatiyim dedim izin vermedi
Sprial taktir o zaman bazı sağlık ocaklari takıyor bn kayseride yaşıyorum burda 2 yer takıyor devlet karşılıyor bnm eşim kabul etti ama bnm normal doğum galiba ilki normaldi bi kızım var birde oğlum olacak Rabbimin izniyle doğumdan 40 gün sonra ya artk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar