Kontrolden çıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kontrolden çıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,653 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrolden çıktım
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar şimdi çıktım kontrolden Allah'ıma çok şükür kızım kilo almış iyiymiş🥰 iki defa nst ye girdim sancım çıktı emin olmak istedi haftaya salı tekrar nst için çağırıyor küçük hanım sürpriz yapmasın bize diyor eğer salı sancı normal çıkarsa cuma günü sezaryan olacağım eğer salı artarsa tahlil ve testleri verecez çarşamba doğum olacakmış 🙏
Ayy hadi hayırlısı olsun bakalım canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊💕💕

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hepimiz sağlıkla kavuşalım kuzularımıza inşallah canım 🤲🥰
Gozun Aydın cnm rabbim tez zamnda hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin insllh 🤲🤗senle aramızda iki gün var var bklm pazartesi bnde kontorle gidcm tekrar hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gozun Aydın cnm rabbim tez zamnda hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin insllh 🤲🤗senle aramızda iki gün var var bklm pazartesi bnde kontorle gidcm tekrar hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Hayırlı olsun inşallah canım bende salı gidecem tekrar nasıl heyecan var mı 😇❣️

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Saglıkla insa
Selam kızlar şimdi çıktım kontrolden Allah'ıma çok şükür kızım kilo almış iyiymiş🥰 iki defa nst ye girdim sancım çıktı emin olmak istedi haftaya salı tekrar nst için çağırıyor küçük hanım sürpriz yapmasın bize diyor eğer salı sancı normal çıkarsa cuma günü sezaryan olacağım eğer salı artarsa tahlil ve testleri verecez çarşamba doğum olacakmış 🙏
Rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊 az kaldı canım benim ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saglıkla insa

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Saglıkla insa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saglıkla insa
Çok şükür canım artık son günler 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar