Kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,054 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar kontrolden geldim bebeğimin suyu azalmış doktor nst ye çağırdı yarın duruma göre acil sezeryana alabilirim dedi 37+1 haftalığım, banada dua edin lutfen ❤
Rabbim yardımcın olsun canım.Sağlıkla vaktinde al kucağına inşaAllah.Çokmu azalmış azalmış suyun.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Saglıkla hayırla gelsin canım 37 hafta ıyı bebek İcin sancı cıkarsa korkma hakkında hayırlısı olsun 🤲🙏♥️♥️
Sağol cnm çok heycanlandım ayın 17sinde olacaktı doğum , inşalla sağlıkla kavuşuruz hepimiz ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canım.Sağlıkla vaktinde al kucağına inşaAllah.Çokmu azalmış azalmış suyun.
Suyun azalmış yarin nst ye bakalım dedi , hazırlıklı gel dedi cnm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm çok heycanlandım ayın 17sinde olacaktı doğum , inşalla sağlıkla kavuşuruz hepimiz ❤

Sen hazırlıklı git yinede canım ne olur ne Olmaz dogum olursa sıbelle aynı olur iki Sibel dogurursunuz artık 🥰😄😄

...

Moderator
Mod
rank

Ozaman hazırlıklı gidersin canım.Bende heyecanlandım.Yarın mami sibel doğumu var.Seninde olma ihtimali var.Benimde bugün sancım var.Eşime ben yarın doğururum diyorum.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sen hazırlıklı git yinede canım ne olur ne Olmaz dogum olursa sıbelle aynı olur iki Sibel dogurursunuz artık 🥰😄😄
Evet ya Iki adaş bize uyku yok bu gece 🤭

Canım bebiş nasıl peki sağlıkla kavuş inşallah ne yapalım 3 5 gün erken olsun kendisi iyi olsunda 🤲🤲
Bebiş iyi cnm doktor bi sıkıntı olmaz dedi Allahın izniyle

Canım bebiş nasıl peki sağlıkla kavuş inşallah ne yapalım 3 5 gün erken olsun kendisi iyi olsunda 🤲🤲
Bebiş iyi cnm doktor bi sıkıntı olmaz dedi doğarsada , ben tedirgin oldum hiç beklemiyodum

Ozaman hazırlıklı gidersin canım.Bende heyecanlandım.Yarın mami sibel doğumu var.Seninde olma ihtimali var.Benimde bugün sancım var.Eşime ben yarın doğururum diyorum.
Valla nezaman ne olacak belli değil cnm , hakkında hayırlısı olsunn seninde 🤲

• Beğen
Tepkiler: ...

...

Moderator
Mod
rank
Evet ya Iki adaş bize uyku yok bu gece 🤭

Bebiş iyi cnm doktor bi sıkıntı olmaz dedi Allahın izniyle

Bebiş iyi cnm doktor bi sıkıntı olmaz dedi doğarsada , ben tedirgin oldum hiç beklemiyodum

Valla nezaman ne olacak belli değil cnm , hakkında hayırlısı olsunn seninde 🤲
Aynen kuzum sağol😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar