Kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,539 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 33+5 haftalık hamileyim 36 haftalik boyu kilosu cok dedi bebek için şeker varmi ded yok dedim iri bebek dedi sancilarimda var iki hafta sonra tekrar bakalim bu şekilde giderse erken alırız dedi öyle bebek kilo alsin diye yedigim biseyde yok bu şekilde ne yapmam lazim bilen varmi erken alırlarsa bir sorun olmasindan korkuyorum 😥
Korkma canım ablamınkinide başı iri diye sezeryanla aldılar 2 yada 4 haftası fln vardı

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Yarın kontrolüm var 2 hafta önce baş aşağı olduğunu söyledi yarında söyler diye düşünüyorum, yine de doktora sorarım herhangi bi sakınca yoksa bende başlarım inşallah canım benim.
2mizinde çok az kalmış Allahım Evlatlarımızı sag salim kucagımıza almayı nasip etsin inşallahhhh canımcım 🤲🤲🤲
Yarın kontrolüm var 2 hafta önce baş aşağı olduğunu söyledi yarında söyler diye düşünüyorum, yine de doktora sorarım herhangi bi sakınca yoksa bende başlarım inşallah canım benim.
2mizinde çok az kalmış Allahım Evlatlarımızı sag salim kucagımıza almayı nasip etsin inşallahhhh canımcım 🤲🤲

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım sağlıkla kucakla yavrunu ne kadar az kalmış sag salim gelsin dunyaya 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok saol canim benim doğum ani olmazsa buradan hepinize haber vermek icin sabırsızlanıyorum inşallah herşey Yolunda giderde gününde gelir planli bir şekilde bende doğuma gidiyorum diye sizlerle paylasirim 🥰
Allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin bu mübarek günde

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende hissetmedim öyle acı canım elinde kan oldu benim doktorun bugün kanama olabilir korkma dedi. Kanala inmeye çalışıyormuş kızım hatta çok yakın kanala girmiş bile diyebilirim dedi. Heran dogum gerçekleşebilir. 1 haftaya gelir muhtemelen dedi.
Ay az kalmis desene sağlıkla gelsin kızın son günler desene annesi yakında kucağında 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin bu mübarek günde
Amin inşallah hepimiz sağlıkla kucaklayalim evlatlarimizi 🙏🥰

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 33+5 haftalık hamileyim 36 haftalik boyu kilosu cok dedi bebek için şeker varmi ded yok dedim iri bebek dedi sancilarimda var iki hafta sonra tekrar bakalim bu şekilde giderse erken alırız dedi öyle bebek kilo alsin diye yedigim biseyde yok bu şekilde ne yapmam lazim bilen varmi erken alırlarsa bir sorun olmasindan korkuyorum 😥
Banada kilolu demişti iki hafta ileriden gidiyodu doktor vitamin kullanma demişti yemek konusunda pek biseu demedi erken gelir dedi 37 haftalikta geldi zaten

Tüm sayfalar yüklendi.