Sorum var Kontrolden geliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Kontrolden geliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 961 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geliyorum
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim gayet iyi çok şükür ama doktor böbreklerinden birinde sıvı olduğunu çok büyük bişi opmadigini şu anda sorun olmadığı ni sıkıntı olmadığını bazı bebeklerde olabileceğini söyledi canım çok sıkıldı çok üzüldüm bı kaç hafta sonra zaten başka şehir ve başka doktorla devam edicem böyle bişi duyan varmı kendimi yerim ben yeni bı doktora görünene kadar 😟

Arkadaşlar bebeğim gayet iyi çok şükür ama doktor böbreklerinden birinde sıvı olduğunu çok büyük bişi opmadigini şu anda sorun olmadığı ni sıkıntı olmadığını bazı bebeklerde olabileceğini söyledi canım çok sıkıldı çok üzüldüm bı kaç hafta sonra zaten başka şehir ve başka doktorla devam edicem böyle bişi duyan varmı kendimi yerim ben yeni bı doktora görünene kadar 😟
Canım doktor sorun olmadığını zaten söylemiş kötü düşünme canım benim hep rabbine dua et sağ salim alırsın inşallah canım benim 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım doktor sorun olmadığını zaten söylemiş kötü düşünme canım benim hep rabbine dua et sağ salim alırsın inşallah canım benim 🥰
Aynen katılıyorum. ciddi bir problem olsaydı doktor söylerdi müdahale ederdi canım korkma her gittiğin doktora şöyle detaylı bakarlar takip ederler

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım ama ne bilim her gidişimde farklı şeyler duymak beni çok yormaya başladı artık etkileniyorum hep bebeğimle konuşup dualar ediyorum Rabbim hepimize sağlıkla kucaklamayi nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen katılıyorum. ciddi bir problem olsaydı doktor söylerdi müdahale ederdi canım korkma her gittiğin doktora şöyle detaylı bakarlar takip ederler
Sağol canım kesinlikle öyle yapacam

Sağol canım ama ne bilim her gidişimde farklı şeyler duymak beni çok yormaya başladı artık etkileniyorum hep bebeğimle konuşup dualar ediyorum Rabbim hepimize sağlıkla kucaklamayi nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım kesinlikle öyle yapacam
Hiç korkma canım benim sağ salim kucağına alacaksın inşallah rabbimin izniyle 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktor kötü bir şey olmadığını söylemis zaten üzme kendini endişelenme inşallah bişey olmaz kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sakin ol balım doktorun zaten kötü bir şey olsa böyle olumlu konusmazdi kendi kendini strese sokup yakışıklı oğlunuda strese sokma annesi 😘 sağ salim vaktinde kucağına alırsın inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar