Kontrole gittim bu gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Kontrole gittim bu gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrole gittim bu gün
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rüyam0644

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittim bu gün bebeğim 27 haftalık karın kasılmam oluyodu yalancı sancı dedi doktor başı aşağıda normal doğum görünüyo 1,300 kg normalmi kızlar ve ben hala doğum yapacağım yeri bulamadım 😭
27.haftada benimkide 1360gr dı canım iyi ama dönmemişti ozaman erken doğum olmaz herhalde yeri neden bulamadın hangi ildesin canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kontrole gittim bu gün bebeğim 27 haftalık karın kasılmam oluyodu yalancı sancı dedi doktor başı aşağıda normal doğum görünüyo 1,300 kg normalmi kızlar ve ben hala doğum yapacağım yeri bulamadım 😭
27. Haftada benim oğluşum 1500 grmdi ama erken doğum riskim vardı ve bebek 2 hafta önde demişti doktorum.Neden bulamadın kuzum şuan ki gittiğin hastane nasıl ilgisi filan

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Bebişin kilosu normal maşallah.Daha 27. haftalık kendini yorma sürekli fırsat buldukça uzan.çok iş güç yapma düzelir korkma.normal olmasa sezeryan yap nolcak .

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
27.haftada benimkide 1360gr dı canım iyi ama dönmemişti ozaman erken doğum olmaz herhalde yeri neden bulamadın hangi ildesin canım
Benim bir ay oluyo nerdeyse önceki gittiğim hastane de başı aşağıda dedi ilk kızımda çabuk dönmüştü Ankara'da akyurttayım ama kapalı olduğum için kadın doktor arıyorum devletlerde seçim olmuyo özele durum yok en son evde doğurcam galiba 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım ❤️
Amin çok teşekkür ederim

Amin çok teşekkür ederim
Bebişin kilosu normal maşallah.Daha 27. haftalık kendini yorma sürekli fırsat buldukça uzan.çok iş güç yapma düzelir korkma.normal olmasa sezeryan yap nolcak .
Normal doğumun rahatlığına varınca sezeryan istemiyorum canım ablam sezeryan oldu özelde hem yamuk gibi dikmişler hem göbeği gitmedi hemde 8 ay oldu hala oraya baskı olunca bişey var gibi hissediyo bide çok acısı oldu doğumdan sonra normalde çocuk doğuyo herşey bitiyo😂😂🥰

Amin çok teşekkür ederim
Normal doğumun rahatlığına varınca sezeryan istemiyorum canım ablam sezeryan oldu özelde hem yamuk gibi dikmişler hem göbeği gitmedi hemde 8 ay oldu hala oraya baskı olunca bişey var gibi hissediyo bide çok acısı oldu doğumdan sonra normalde çocuk doğuyo herşey bitiyo😂😂🥰
27. Haftada benim oğluşum 1500 grmdi ama erken doğum riskim vardı ve bebek 2 hafta önde demişti doktorum.Neden bulamadın kuzum şuan ki gittiğin hastane nasıl ilgisi filan
Şimdi gittiğim ilgisi vs iyi tatlılar ama doğumhane yok doğum yapmıyolarmış önceki yer ilgisiz çirkefti bi türlü bulamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim bir ay oluyo nerdeyse önceki gittiğim hastane de başı aşağıda dedi ilk kızımda çabuk dönmüştü Ankara'da akyurttayım ama kapalı olduğum için kadın doktor arıyorum devletlerde seçim olmuyo özele durum yok en son evde doğurcam galiba 😂😂

Amin çok teşekkür ederim

Amin çok teşekkür ederim

Amin çok teşekkür ederim

Şimdi gittiğim ilgisi vs iyi tatlılar ama doğumhane yok doğum yapmıyolarmış önceki yer ilgisiz çirkefti bi türlü bulamadım
İnşallah istediğin gibi bir doktor bulursun kuzum 🤲🏻

İnşallah istediğin gibi bir doktor bulursun kuzum 🤲🏻
Şehir Hastanesi'ne çok mu uzaksın kuzum bende ankaradayım şehir Hastanesi'nde birden fazla kadın doğum doktoru var ben Feyza hanıma gidiyorum çokta ilgili bir doktor imkanın varsa tavsiye ederim ♥️

Son düzenleme:

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Bende tartışmasız sezeryandan yanayım tabii en önemli faktör Dr iyi olacak .benim Dr tmm cerrah kasap değil azcık kesip çıkarıyo sonrasında çok şükür kolay o yüzden yine sezeryan yapıcam inş.💐Allah herkesin yardımcısı olsn🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar