Sorum var Kontrole gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemakn tarafından oluşturulan Kontrole gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrole gittim
Konbuyu başlatan Gizemakn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gizemakn

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim tekrar hiç birşey demedi muayene etti haftaya gel dedi 🥹ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum çatı kemiği dar dedi ve astım hastası olduğumu biliyor ama hala beni alacak doğum konuşması bile yapmadı bu zamana kadar normale mi zorluyor anlamadım sizce ne yapmalıyım kızlar

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim tekrar hiç birşey demedi muayene etti haftaya gel dedi 🥹ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum çatı kemiği dar dedi ve astım hastası olduğumu biliyor ama hala beni alacak doğum konuşması bile yapmadı bu zamana kadar normale mi zorluyor anlamadım sizce ne yapmalıyım kızlar
Hangi hastaneye gidiyorsun canm bildiğim kadariyla çatı kemiği dar olanlar sezeryan oluyor bide astım varmış keşke bikac hastaneye gitseydin benim çok sorunlu hamileliğim vardı gitmedigim yer kalmadı şükür iyi biyerde doğumum oldu

Gizemakn

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastaneye gidiyorsun canm bildiğim kadariyla çatı kemiği dar olanlar sezeryan oluyor bide astım varmış keşke bikac hastaneye gitseydin benim çok sorunlu hamileliğim vardı gitmedigim yer kalmadı şükür iyi biyerde doğumum oldu
Tokat’ta yaşıyorum devlet hastanesi doktorum iyi güzel hoş da bu sorunlar olmaya başladı doğum konuşması bile yapmadık hiç demedi tek dediği çatı kemiği dar bugün de diyoki kilosuna göre bakarız dedimmi diyo yok dedim bilmiyorum yaaa son zamanlarım ya doktor değiştirmek sıkıntı olmasın 38+2 şuan

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Tokat’ta yaşıyorum devlet hastanesi doktorum iyi güzel hoş da bu sorunlar olmaya başladı doğum konuşması bile yapmadık hiç demedi tek dediği çatı kemiği dar bugün de diyoki kilosuna göre bakarız dedimmi diyo yok dedim bilmiyorum yaaa son zamanlarım ya doktor değiştirmek sıkıntı olmasın 38+2 şuan
prosedür gereği normal doğumu beklerler ama yanlış bilgi vermek istemem genelde son ana kadar bekletip sezeryanla alıyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aslında astım hastası olman bile sezaeyan olman için büyük bir neden canım doktorun konuşmuyor ise sen doktorunla konuş

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gizemakn

Kayıtlı Üye
rank
Aslında astım hastası olman bile sezaeyan olman için büyük bir neden canım doktorun konuşmuyor ise sen doktorunla konuş
Haftaya gittiğimde konuşucam haftaya 39 haftalık oluyorum hatta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

prosedür gereği normal doğumu beklerler ama yanlış bilgi vermek istemem genelde son ana kadar bekletip sezeryanla alıyorlar
Bakalım haftaya nolucak konuşurum söylerim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Haftaya gittiğimde konuşucam haftaya 39 haftalık oluyorum hatta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalım haftaya nolucak konuşurum söylerim
Hayırlısı olsun canım .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hakkinda hayirlisi olsun canim Rabbim hayirli doğum nasip etsin inşallah 🤲🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk gebelikse senin ve bebeğinin durumuna göre doktorun biraz daha bekleyebilir canım. Sorularını rahatlıkla sor cvp vermek zorunda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar