Konu asel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Konu asel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu asel
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bunu ilk kez duydum.
Ama bu tür alışkanlıklarda tek çare maalesef anne ve babanın kararlı duruşu okuyor. Israrla isteyecek sizde ısrarla vermeyeceksiniz 🥺
Doktorunuza da danışın ama muhtemelen böyle diyecektir.
Git gide çünkü onu vazgeçilmez bir obje olarak görebilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kolaylıklar versin 💜
Eline vermesek etrafta ki eme bildigi herşeyi emiyor cnm onları yok edemem ki

Ne zamandır var bu huyu canım acaba 2 yaş sendromu olabilir mi
Yada anormal herhangi bir hareketi filan varmı
Bebkliginden beri böyle cnm tek işte bu degisik hareketi cnm diğer türlü maşallahı var

İnşallah zamanla geçer canım oda iki yaşında ama 4 aylıktan beri öyle emzik gibi alışkanlık olmuş artık
Evt cnm çok fena bugün hastanede çileden çıkardı beni resmn

Benimkide iki parmaklarını emiyor çok kötü bişey alışkanlık ediniyorlar 1 yaş 7 aylık vazgeçiremiyorum 😔
Aselde bu tür şeyleri emmektn vazgeçemiyor cnm zor durum gerçekten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebkliginden beri böyle cnm tek işte bu degisik hareketi cnm diğer türlü maşallahı var

Bir doktor dan veya psikiyatrist den destek al bence canım

Kızlar bnm kızım 2 yaşında bu huyu var ne yaptıysam vazgectiremedim elinde gördüğünüz yastık kılıfı ve sürekli emiyor yatarken otururken tv izlerken arabayla giderken yani bir saniye bırakmıyor uykusunda bile onu elinden alınca bu sefer koltuk örtüsü evde ki çarşaflara yada en son bir şey bulamiyinca elbisesini ağzına kadar çekip onu emiyor ve bir eli sürekli bu şekilde ve herseyi kaldırdım ama ne çare ki elbisesini emiyor mesela ve çok sinir bozucu bir durum çünkü hep mikrop her yere taşıyor evde her yere sürülüyor elbisesi desen toz sonuçta akşama kdar o yüzden sık hasta oluyor alışkaaanlık olarak kalicak diye çok korkuyorum onsuz hayat yok gbi çocuk 4esmen ya 1 saniye bile bırakmıyor Bn bu işi nasıl cozucem çok sıkıntı çekiyorum bu konuda
Kuşum çok değişik bir huy bu. Ben 5 yıllık evliyim,ilk evlendigimde kaynimin 2 çocuğu da böyleydi,annelerinin eşarbını burunlarınn ucuna koyup onu koklamadan uyumazkardi ,hatta erkek olanı biraz büyüktü okula gidiyordu.okula giderken bile annesinin eşarbını alıp burnun ucuna koymuş koklaya koklaya giderdi okuluna 🤣🤣 Rabbim affetsin ne çok gülerdim ona, şimdi anlatırken bile gözümün önüne geldi hali kahkaha attım resmen 🤣🤣 şimdi büyüdü yapmıyor 12 13 yaşında falan herhalde, bu arada eklemek istiyorum gülmenin sebebi büyük okullu çocuk olduğu için, bide sorunca komik xvplar verirdi onları hatırladım o yüzden gülüyorum ,yoksa senin çocuğuna asla gülmedim, demem o ki senin kızın da daha küçük oda büyüyünce bırakacaktır kendi kendine

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Gerçekten bebeklerde bişey alışkanlık yapsa biraktirmasi çok zor umarım fazla sürmeden kendi bırakır

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum çok değişik bir huy bu. Ben 5 yıllık evliyim,ilk evlendigimde kaynimin 2 çocuğu da böyleydi,annelerinin eşarbını burunlarınn ucuna koyup onu koklamadan uyumazkardi ,hatta erkek olanı biraz büyüktü okula gidiyordu.okula giderken bile annesinin eşarbını alıp burnun ucuna koymuş koklaya koklaya giderdi okuluna 🤣🤣 Rabbim affetsin ne çok gülerdim ona, şimdi anlatırken bile gözümün önüne geldi hali kahkaha attım resmen 🤣🤣 şimdi büyüdü yapmıyor 12 13 yaşında falan herhalde, bu arada eklemek istiyorum gülmenin sebebi büyük okullu çocuk olduğu için, bide sorunca komik xvplar verirdi onları hatırladım o yüzden gülüyorum ,yoksa senin çocuğuna asla gülmedim, demem o ki senin kızın da daha küçük oda büyüyünce bırakacaktır kendi kendine
Rabbım yardımcımız olsun insalalh bmm kızda da alışkanlık kalmaz da geçer biran önce çünkü çok mikrop olan birsey her yerw sürüyor sürekli hastalanıyor biran önce bıraksada rahatlasam bende yanlış anlamdım cnm 😀

Gerçekten bebeklerde bişey alışkanlık yapsa biraktirmasi çok zor umarım fazla sürmeden kendi bırakır
İnşallah cnm çünkü elimden alıp saklayıp bırakacağı birsey değil malsef yoksa vermem istediği.kdar ağlasin ama işte onu almasa diğer şeylere yapıyor malesef

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi çok şükür aşırı özlemişim ya ama maskeyle yanına bir tek ben gire biliyorum henüz hiç opmedim doktor yasak dedi mamasını yedirip besigine koyuyorum hemn
Yaaa kıyamam kuzuya ❤️rabbim şifalar versin bidaha yaşatmasın inşallah
İyi olunca acısıni çıkartrisin

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım yardımcımız olsun insalalh bmm kızda da alışkanlık kalmaz da geçer biran önce çünkü çok mikrop olan birsey her yerw sürüyor sürekli hastalanıyor biran önce bıraksada rahatlasam bende yanlış anlamdım cnm 😀

İnşallah cnm çünkü elimden alıp saklayıp bırakacağı birsey değil malsef yoksa vermem istediği.kdar ağlasin ama işte onu almasa diğer şeylere yapıyor malesef
Aynen canım o olmasa yazma bez ne olursa alır ağzına tek biseye alışmış olsa kolay ama herşeyi kendine göre uyarliyo inşallah geçer zamanla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar