Sorum var Konu bebeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Konu bebeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu bebeyim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kuru fasulye nohut mercimek bu üçü gaz yapar bunlara çok dikkat et bide kayısı iyi gelir gaz yapmaz günde1 iki tane kayısı kurusu iyi gelir
Qizlar nasilsiniz benim bebek qaz cok karin agrisida iyleşmiyor su gibi kakası oluyor doktor ilac yazdi hic faydasi yok 😩 bana nelerden uzaq durmaliyim qaz yapicak yiyecekler yemekler hangileri abur cubur hangileri bebeyime qaz yapar bilgilendirin beni canlarim 😟

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle günaydın sonacım😊
Valla cnm aklıma gaz yapacak ilk fasulye ve turp geliyo yani uzak durmalısın cnm .çok geçmiş olsun cnm
Onlardan hic ağzıma surmuyorum canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Noxud, dovğa, turp, qoyun əti, alınma toyuq, mərci, lobya, pamidor, turşular, acı bibər, kələm, şkalat, olmaz!. Mal əti, kənt toyuqu, hündüşka, qaz, ördəy əti, kişniş şüyüt xiyar çuğündur, yerkökü, armud alma banan, qoz fındığ fıstıq badam kişmiş, yoqurt, qatığ😄, yumurta, xaş🤣 yeyə bilərsən canım😂
Duru cixir can kakaş sukimidi armurt olarmı

Noxud, dovğa, turp, qoyun əti, alınma toyuq, mərci, lobya, pamidor, turşular, acı bibər, kələm, şkalat, olmaz!. Mal əti, kənt toyuqu, hündüşka, qaz, ördəy əti, kişniş şüyüt xiyar çuğündur, yerkökü, armud alma banan, qoz fındığ fıstıq badam kişmiş, yoqurt, qatığ😄, yumurta, xaş🤣 yeyə bilərsən canım😂
Canım kuru fasülye nohut mercimek bunları ben bi süre yemedim diğer yediğim yemeklere hep bol kimyon koyup yedim sende öyle dene bak yeni doğan kakası sulu olur bu çok normal gaz için kimyon demle 3 4 çay kaşığı bebişe içir sende sürekli iç karnına masaj yap bebek yağıyla havlu ısıt koy karnına gecede kundak yap rahat uyur
Kimyon ne canm tesekur ederim 😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar nasilsiniz benim bebek qaz cok karin agrisida iyleşmiyor su gibi kakası oluyor doktor ilac yazdi hic faydasi yok 😩 bana nelerden uzaq durmaliyim qaz yapicak yiyecekler yemekler hangileri abur cubur hangileri bebeyime qaz yapar bilgilendirin beni canlarim 😟
Allah yardımcın olsun ben gazlı bebekten çok çektim ne yapsam da fayda etmedi 🥺 atlattım ana nasıl atlattım Allah bilir 🥲

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Onlardan hic ağzıma surmuyorum canm

Kimyon ne canm tesekur ederim 😘
Günde neçə dəfə gedir böyük bayıra?

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor dimi canm ane olmak 😩🥺
Hemde nasıl zor bazen çaresiz kalıyorsun inan ben altıncı aya kadar hep bebekle birlikte ağladım çünkü durmadan ağlıyordu gazı çok vardı yaptıysam faydası olmuyordu kafayı yedim adeta ya bi deri bi kemik kalmıştım 🥲şu an bi yaşını geçti ama hala sıkıntıları bitmiyo sürekli kabızlık yaşıyor şimdide 🥴🥲😏

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canm valla gaz ilacı öneririm iyi gelecektir 10gun iyi gelmeszse gaz ilacını değiştir 5.6 aylık olduktan sonra sen kendin keseceksin ilacı gerek kalmayacak gazlı içeceklerden uzak dur sadece ben birde" aktardan anason rezene ve kimyon karışımı içiyordum sende deneyebilirsin"

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canm valla gaz ilacı öneririm iyi gelecektir 10gun iyi gelmeszse gaz ilacını değiştir 5.6 aylık olduktan sonra sen kendin keseceksin ilacı gerek kalmayacak gazlı içeceklerden uzak dur sadece ben birde" aktardan anason rezene ve kimyon karışımı içiyordum sende deneyebilirsin"
Rezene ve kimyon çayını bende çok içmiştim 🥲

Tüm sayfalar yüklendi.