Sorum var Konu bebeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona taraf─▒ndan olu┼čturulan Konu bebeyim ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 330 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 26 yorum ve 3 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Konu bebeyim
Konbuyu ba┼člatan Sona
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Minigimm

sar─▒ k─▒z─▒m­čÉç­čĺŤ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Kas─▒m 2023

Ecrin'in Annesi

­čĺť Prensesin Annesi ­čĺť
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-07-03
Gebeli─činizin 21. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k havu├ž b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Art─▒k bebe─čin hareketler iyice belirgin hale gelir. ka┼člar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler olu┼čmaya ba┼člayabilir. m├╝mk├╝n oldu─čunca istirahat halinde ayaklar─▒ yukar─▒ kald─▒rmak gerekli .
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 28 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 400 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

ebruakpinar0354

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Haziran 2023
Kuru fasulye nohut mercimek bu ├╝├ž├╝ gaz yapar bunlara ├žok dikkat et bide kay─▒s─▒ iyi gelir gaz yapmaz g├╝nde1 iki tane kay─▒s─▒ kurusu iyi gelir
Qizlar nasilsiniz benim bebek qaz cok karin agrisida iyle┼čmiyor su gibi kakas─▒ oluyor doktor ilac yazdi hic faydasi yok ­čśę bana nelerden uzaq durmaliyim qaz yapicak yiyecekler yemekler hangileri abur cubur hangileri bebeyime qaz yapar bilgilendirin beni canlarim ­čśč

Sona

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 May─▒s 2022
├ľncelikle g├╝nayd─▒n sonac─▒m­čśŐÔŁĄ
Valla cnm akl─▒ma gaz yapacak ilk fasulye ve turp geliyo yani uzak durmal─▒s─▒n cnm .├žok ge├žmi┼č olsun cnm
Onlardan hic a─čz─▒ma surmuyorum canm
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Noxud, dov─ča, turp, qoyun ╔Öti, al─▒nma toyuq, m╔Örci, lobya, pamidor, tur┼čular, ac─▒ bib╔Ör, k╔Öl╔Öm, ┼čkalat, olmaz!. Mal ╔Öti, k╔Önt toyuqu, h├╝nd├╝┼čka, qaz, ├Ârd╔Öy ╔Öti, ki┼čni┼č ┼č├╝y├╝t xiyar ├žu─č├╝ndur, yerk├Âk├╝, armud alma banan, qoz f─▒nd─▒─č f─▒st─▒q badam ki┼čmi┼č, yoqurt, qat─▒─č­čśä, yumurta, xa┼č­čĄú yey╔Ö bil╔Örs╔Ön can─▒m­čśé
Duru cixir can kaka┼č sukimidi armurt olarm─▒

Noxud, dov─ča, turp, qoyun ╔Öti, al─▒nma toyuq, m╔Örci, lobya, pamidor, tur┼čular, ac─▒ bib╔Ör, k╔Öl╔Öm, ┼čkalat, olmaz!. Mal ╔Öti, k╔Önt toyuqu, h├╝nd├╝┼čka, qaz, ├Ârd╔Öy ╔Öti, ki┼čni┼č ┼č├╝y├╝t xiyar ├žu─č├╝ndur, yerk├Âk├╝, armud alma banan, qoz f─▒nd─▒─č f─▒st─▒q badam ki┼čmi┼č, yoqurt, qat─▒─č­čśä, yumurta, xa┼č­čĄú yey╔Ö bil╔Örs╔Ön can─▒m­čśé
Can─▒m kuru fas├╝lye nohut mercimek bunlar─▒ ben bi s├╝re yemedim di─čer yedi─čim yemeklere hep bol kimyon koyup yedim sende ├Âyle dene bak yeni do─čan kakas─▒ sulu olur bu ├žok normal gaz i├žin kimyon demle 3 4 ├žay ka┼č─▒─č─▒ bebi┼če i├žir sende s├╝rekli i├ž karn─▒na masaj yap bebek ya─č─▒yla havlu ─▒s─▒t koy karn─▒na gecede kundak yap rahat uyur
Kimyon ne canm tesekur ederim ­čśś

Alyaa­čîĚ­čîĚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Eyl├╝l 2022
Qizlar nasilsiniz benim bebek qaz cok karin agrisida iyle┼čmiyor su gibi kakas─▒ oluyor doktor ilac yazdi hic faydasi yok ­čśę bana nelerden uzaq durmaliyim qaz yapicak yiyecekler yemekler hangileri abur cubur hangileri bebeyime qaz yapar bilgilendirin beni canlarim ­čśč
Allah yard─▒mc─▒n olsun ben gazl─▒ bebekten ├žok ├žektim ne yapsam da fayda etmedi ­čą║ atlatt─▒m ana nas─▒l atlatt─▒m Allah bilir ­čą▓

sar─▒ k─▒z─▒m­čÉç­čĺŤ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Kas─▒m 2023
Onlardan hic a─čz─▒ma surmuyorum canm

Kimyon ne canm tesekur ederim ­čśś
G├╝nde ne├ž╔Ö d╔Öf╔Ö gedir b├Ây├╝k bay─▒ra?

Alyaa­čîĚ­čîĚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Eyl├╝l 2022
├çok zor dimi canm ane olmak ­čśę­čą║
Hemde nas─▒l zor bazen ├žaresiz kal─▒yorsun inan ben alt─▒nc─▒ aya kadar hep bebekle birlikte a─člad─▒m ├ž├╝nk├╝ durmadan a─čl─▒yordu gaz─▒ ├žok vard─▒ yapt─▒ysam faydas─▒ olmuyordu kafay─▒ yedim adeta ya bi deri bi kemik kalm─▒┼čt─▒m ­čą▓┼ču an bi ya┼č─▒n─▒ ge├žti ama hala s─▒k─▒nt─▒lar─▒ bitmiyo s├╝rekli kab─▒zl─▒k ya┼č─▒yor ┼čimdide ­čą┤­čą▓­čśĆ

Minigimm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Kas─▒m 2022
Canm valla gaz ilac─▒ ├Âneririm iyi gelecektir 10gun iyi gelmeszse gaz ilac─▒n─▒ de─či┼čtir 5.6 ayl─▒k olduktan sonra sen kendin keseceksin ilac─▒ gerek kalmayacak gazl─▒ i├žeceklerden uzak dur sadece ben birde" aktardan anason rezene ve kimyon kar─▒┼č─▒m─▒ i├žiyordum sende deneyebilirsin"

Alyaa­čîĚ­čîĚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Eyl├╝l 2022
Canm valla gaz ilac─▒ ├Âneririm iyi gelecektir 10gun iyi gelmeszse gaz ilac─▒n─▒ de─či┼čtir 5.6 ayl─▒k olduktan sonra sen kendin keseceksin ilac─▒ gerek kalmayacak gazl─▒ i├žeceklerden uzak dur sadece ben birde" aktardan anason rezene ve kimyon kar─▒┼č─▒m─▒ i├žiyordum sende deneyebilirsin"
Rezene ve kimyon ├žay─▒n─▒ bende ├žok i├žmi┼čtim ­čą▓

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar