Konu" Ben ve sizin düşünceleriniz" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,388 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Duymamış olayım canjm yardım severim iyi ki tanıdım seni iyi ki varsın canın her postta yorum yapan sensin canımsın sakın böyle düşünme ♡♡♡

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Canim hiç öyle düşüncelere girme ben seni bir senedir taniyorum sen çok değerlisin benim için ayrica seni çekemeyenler olabilir sende onlarin dediklerine bakma sileceklerse onlar silsin bu uygulamayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Duymamış olayım canjm yardım severim iyi ki tanıdım seni iyi ki varsın canın her postta yorum yapan sensin canımsın sakın böyle düşünme ♡♡♡
Çok teşekkür ederim kuzum sende iyi ki varsın 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimki salı günü bir aylık olacak o bile büyümeye başladı 🤭🤭🤗🤗 bugün baya uykucu oldu emiyor uyuyor ama çok kusuyor deli olcam sürekli hem o hem ben kıyafet değişiyoruz 🤦
Ahahaha güzel güzel Kayra ile bizde öyleyiz fazla emiyor geri getiriyor sonra. . maşallah suphanallah baya büyümüş yakışıklı 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim hiç öyle düşüncelere girme ben seni bir senedir taniyorum sen çok değerlisin benim için ayrica seni çekemeyenler olabilir sende onlarin dediklerine bakma sileceklerse onlar silsin bu uygulamayı
Teşekkür ederim canım sende benim için öylesin herkes çok değerli ama kafamı karıştırd işte gereksizin biri

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Boş teneke çok ses çıkartır canım boşver salla gitsin onun bunun dediğine baksak hiç yaşayamaz hale geliriz 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.