Sorum var Konu cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Konu cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar, konu biraz özel. Eşimle ilişkiden sonra vajinada yanma oluyor, doktor kontrolume daha var. Bu yanma çok kötü ya birde ağrı veriyor 10-15 dk sonra geçiyor enfeksiyon vardı son kontrolde doktor 2 kutu fitil yazdı kullandim mantar mi var diye düşünüyorum, hamilelikden mi acaba, benim gibi olan var mı kızlar? Hamilelik haftası 28

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Günaydın kızlar, konu biraz özel. Eşimle ilişkiden sonra vajinada yanma oluyor, doktor kontrolume daha var. Bu yanma çok kötü ya birde ağrı veriyor 10-15 dk sonra geçiyor enfeksiyon vardı son kontrolde doktor 2 kutu fitil yazdı kullandim mantar mi var diye düşünüyorum, hamilelikden mi acaba, benim gibi olan var mı kızlar? Hamilelik haftası 28
enfeksiyon vardir canim ben hamilelikde hic cinsel iliski yasmadim bende olmayib

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Tünaydın cnm bendede öyle olmuştu idrar yolu enfeksiyonu kapmış tım doktor bana bi ilaç verdi ve ilişkiyede mesafe koy biraz dedi hamilelikte olur böyle geçmiş olsun canım 🥰

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bendede öyle oluyordu canım enfeksiyon vardı ben ilaç kullanmadım eskisinden daha titiz davrandım lavaboda bol su kullandım ve kuru tuttum hep günde 2 3 kez iç kıyafetimi değiştirdim çok şükür artık yanma felan olmuyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tekrar doktorunla görüş canım enfeksiyonun bitmemiş ilaç değiştirir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Enfeksiyondan kaynaklı ağrı ve yanma olur canım ilişkiden sonra duş al, prezervatif kullanın. Doktora görün fitil işe yaramamıştır veya enfeksiyon tekrarlamıştır.
Katılıyorum 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Bendede öyle oluyordu canım enfeksiyon vardı ben ilaç kullanmadım eskisinden daha titiz davrandım lavaboda bol su kullandım ve kuru tuttum hep günde 2 3 kez iç kıyafetimi değiştirdim çok şükür artık yanma felan olmuyor
Bende oyle yapiyorum geçmiyor ama işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyondan kaynaklı ağrı ve yanma olur canım ilişkiden sonra duş al, prezervatif kullanın. Doktora görün fitil işe yaramamıştır veya enfeksiyon tekrarlamıştır.
Fitil ise yaramıyor galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar