Sorum var Konu ''DİŞ' '

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Konu ''DİŞ' ' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 763 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu ''DİŞ' '
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yok gitmez gittipi yerde ona yemem uapan adam akıllı insan olmadığı için bşrde afedersin ablası köpek gibi davranıyor ona o yüzden gitmez orda ablası her şeye ondan para istiyor yedipi helali hoş olsun elbet asla ona sözüm yok ama geçen ay çok sıkıştık annem bana para attı adam oğlunu durumu olmadığını bildiği halde traş parasını ödetiyoe gelde çıldırma ya insan bir tane kızım ekmek lazım mı demez mi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Varya aşırı doluyum hülyam hemde çok
Yaşlı diye diye birşey diyemiyorum ne kadar nankor adam Ayşem biliyorum kuzum hisstttim bunu kaç gündür boylesin neşeli Ayşem ne. Hale geldi paşam hasta ne duruma getirdi minik bebeğimi hala anlayipda gitmiyor 😥 Allah'ım sana sabırlar versin güç kuvvet kuzum kayrama şifalar versin Ayşem eşin konussa gitsin durdukça çocuk hasta oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaşlı diye diye birşey diyemiyorum ne kadar nankor adam Ayşem biliyorum kuzum hisstttim bunu kaç gündür boylesin neşeli Ayşem ne. Hale geldi paşam hasta ne duruma getirdi minik bebeğimi hala anlayipda gitmiyor 😥 Allah'ım sana sabırlar versin güç kuvvet kuzum kayrama şifalar versin Ayşem eşin konussa gitsin durdukça çocuk hasta oluyor
Eşim ne diyecek evden mi kovlım adamı kuzum. Yani ben en son çıldıracam 5 6 ay öceki gibi 😂😂bağırıp çağırıp hiç birine yemk vermeyevem anca öyle gidecek afakanlar basıyor benide . Valla hülyam cidden enerjiö yerlerde artık sinir stresten hele kayra öksürüdkçe üzüntüden sırtıma ağrılar giriyor ya 🥺. Çocuk domates gibi oluyor öksürürken🥺🤦🏻‍♀️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eşim ne diyecek evden mi kovlım adamı kuzum. Yani ben en son çıldıracam 5 6 ay öceki gibi 😂😂bağırıp çağırıp hiç birine yemk vermeyevem anca öyle gidecek afakanlar basıyor benide . Valla hülyam cidden enerjiö yerlerde artık sinir stresten hele kayra öksürüdkçe üzüntüden sırtıma ağrılar giriyor ya 🥺. Çocuk domates gibi oluyor öksürürken🥺🤦🏻‍♀️
Ayşem bir ara bende böyle oldum eşimin etti sözü soyledin evdenmi kovayim dedim kov dedin 🤣 Ayşem Ankara'ya git biran önce geldiğinde kurtulmus olursun kıyamam sana ,🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar