Sorum var Konu emziren anneler ne yiyecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Konu emziren anneler ne yiyecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu emziren anneler ne yiyecek
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bazı bebekler gazlı olmuyor işte. Sen Gökçenin krizlerini görsen eve sokmazsın Ayşenur mercimek fasulye
Doğrudur kuzum Allah yardımcınız olsun valla ben hayatım da hiç kolik bebek görmedim ne benim oğlum nede ailede doğan bebekler hiç biri.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Herşey gazlı malum ne yiyeceğiz peki sizler yeşil mercimek kırmızı mercimek nohut falan yiyor musunuz kimyon mu atıyorsunuz da yiyorsunuz yoksa hiç yemiyor musunuz ne yiyeceğimi şaşırdım
Kuzum herşey hormonlu artık o yüzden yesen de yemesen de bebişte gaz oluyor herşeyden azar azar ye ama bol su tüket rezene iç

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Herşey gazlı malum ne yiyeceğiz peki sizler yeşil mercimek kırmızı mercimek nohut falan yiyor musunuz kimyon mu atıyorsunuz da yiyorsunuz yoksa hiç yemiyor musunuz ne yiyeceğimi şaşırdım
Ben herşeyi yiyorum mercimek bulgur ne varsa evde yiyorum canım 🤗 bol yeşillik tüket süt yapar 🤗 karpuz yiyorum baya süt yaptı bana yeşil üzüm mesela 🤗🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Daha iyi canım yavaş yavaş geçiyor krizler daha sevimli oluyor anlıyor gibi bakıyor gün geçtikçe 😂😂 Kayra bey nasıllar
Ohooo 😍😍 masallah yerim onu bir an önce geçsin inşallah kriz dönemleri kuzum. Kayra bey de uyuyor ne yapsın işi gücü su 3 4 gündür emip uyumak emiyor uyuyor bakalım tembellesti bu aralar tosbikim 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben herşeyi yiyorum mercimek bulgur ne varsa evde yiyorum canım 🤗 bol yeşillik tüket süt yapar 🤗 karpuz yiyorum baya süt yaptı bana yeşil üzüm mesela 🤗🤗
Ayy karpuz 😍😍 evde eksik olmaz çok severek tüketiyoruz. Yada tüketerek seviyoruz 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ohooo 😍😍 masallah yerim onu bir an önce geçsin inşallah kriz dönemleri kuzum. Kayra bey de uyuyor ne yapsın işi gücü su 3 4 gündür emip uyumak emiyor uyuyor bakalım tembellesti bu aralar tosbikim 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy karpuz 😍😍 evde eksik olmaz çok severek tüketiyoruz. Yada tüketerek seviyoruz 😂😂
Karpuz baya en favorim 🤗🤗 hem lezzetli hem sulu süt yapıyor 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar