Konu eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde mltmasln tarafından oluşturulan Konu eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,527 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konu eşim
Konbuyu başlatan mltmasln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İşte o sabrın biteceği yere çok yakınım. Maalesef ki ailem boşanmaya sıcak bakan insanlar değiller. Öyle ki aldatılmak bile sebep değil onlar için. Yıllardır her yolu deniyorum, psikoloğa gitmeyede sıcak bakmıyor. Bende bir yol bulmaya çalışıyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohoooo neler sunuyorum, neler teklif ediyorum. O sadece evde TV karşısında ayaklarını uzatsın, yataktada saat 3e kadar telefonla oynasın. Söyleyince bi dur aşkım yaa diyor. Yada yorgunum, uyuyacam diyip hemen telefonu bırakıp yatıyor

Böyle şaka yapma diyor. Boşanmak falan yok diyor

Siyasi şeyler izliyor. Aslında başkalarından duyduğum kadarıyla haftada iki kere normalmiş. Bir sıkıntısı var mı diyede sormuştum, varsa doktora gidelim diye. Yok öyle bişey, yorgunum sadece diyor

İyi yapmışsın, keşke bende yapabilmem, ailem İzmir'de ben burdayım. İki küçük çocuk, yapamıyorum

Bunuda deneyeyim bakalım. Hiç işe yarayacağını sanmıyorum ama deneyeceğim. İlgilenmiyor çünkü
Çocukların var boşanmayı düşünmr hemen boşandıktan sonra herşey dahada zor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah Kuzum aynı evin içinde iki yabancı gibi olmak 😒 Seni çok iyi anlıyorum rabbim bu yontulmamış erkeklere akıl fikir versin inşallah

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Ama senin istemediğini anladığı için mi böyle yapıyor biliyosun erkekler o tarz şeylere genelde düşkün olur biraz vahşi severler
Son zamanlarda böyle oldu. E bende reddedile reddedile böyle oldum. İlk kez kendi eşimde ciselliği istemeyen bir erkek gördüm

Çocukların var boşanmayı düşünmr hemen boşandıktan sonra herşey dahada zor
Biliyorum maalesef. Bildiğim için bir çıkar yol arayışındayım. Kendi karakterime kalsa çok gururluyumdur. Kırıldımmı silerim, istemediğimi anladığım yerde bir dakika bile durmam ama çocuklar ve ona olan sevgim elimi kolumu bağlıyor. Adam beni kırıp, yüzüm asıldığı için benimle kavga ediyor

Yani kuzum inan hiç anlayamadım yeminle aynı evde hiç mi muhabbet olmaz ki birde cani isteyince ne dır ya rahatsızlık ve zorunluluk hariç çok uzun bir süre Rabbım yardımcın olsun inşallah Rabbım hayırlı yolu göstersin sana aile karşı olunca da çok zir oluyor insanın eli kolu bağlanıyor
Ah Kuzum aynı evin içinde iki yabancı gibi olmak 😒 Seni çok iyi anlıyorum rabbim bu yontulmamış erkeklere akıl fikir versin inşallah
Amin inşallah 🤲 Rabbimden tek isteğim çocuklarına örnek bir baba ve eş olması.

Son düzenleme:

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Son zamanlarda böyle oldu. E bende reddedile reddedile böyle oldum. İlk kez kendi eşimde ciselliği istemeyen bir erkek gördüm

Biliyorum maalesef. Bildiğim için bir çıkar yol arayışındayım. Kendi karakterime kalsa çok gururluyumdur. Kırıldımmı silerim, istemediğimi anladığım yerde bir dakika bile durmam ama çocuklar ve ona olan sevgim elimi kolumu bağlıyor. Adam beni kırıp, yüzüm asıldığı için benimle kavga ediyor

Okadar haklısın ki canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Sende ona soğuk davran umursama hep birşeylerle ilgilen ozaman bakalım onun tepkisi ne olacak birde güzel giyin makyaj yap saçını filan yap sadece sorarsa kendin için yapdığı söyle bakalım ozaman ne yapacak

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Kozlar ben 6 senelik evliyim iki oğlum var biri 5 yaşında biri 3 aylık. Eşim çok ilgisiz. İşten gelir, yemek yerken TV açıp yer, sohbet etmeme izin vermez, sonrada TV karşısında uyuyakalır. Uyanırsa çay içerken yine TV. Yatakta telefon. Cinsel hayat desen on günde bir. Evlendiğimizden beri bu şekilde. Kavga edince de ben seni seviyorum sadece gösteremiyorum diyor. Sevgiliyken çok ilgiliydi, 2014ten beri birlikteyiz. Şiirler yaşardı, sürekli mesaj atardı, farklı şehirlerdeydik. Şimdi çocuklarla da birlikte kendimi çok yalnız hissediyorum. O istediği gibi davransın ve ben bundan mutlu olayım, benim istediğim hiçbir şey olmasın, o istediği zaman istediğini yapsın istiyor. Ben surat asıncada kavga ediyor. Küstüm, bağırdım, güzelce anlattım, ben yapmaya çalıştım eksikleri, başkasının uyarmasını istedim, ağladım ama olmadı. Hiç biri işe yaramadı. Bana yardım edin lütfen. Boşanmak istiyorum ama ailem buna müsait bir aile değil ve çocuklar çok küçük. Eşimi seviyorum ama onun beni sevdiğine inanmıyorum.
Bosver gitsin takma kafaya

Her şey bu telefondan oluyor bence Gün geçtikçe eşler içine kapanıyor telefonlar bizi yalnızlaştırıyor benim çocuklarım olduğu için ev işim falan olduğu için ben o kadar çok Telefon kullanmıyorum yani işlerim çok sonuçta yani telefonla Oynayacak vaktim o kadar da yok ama erkekler öyle değil bir çalışıyorlar bir şey deyince ben çalıştım o kadar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bosver gitsin takma kafaya

Her şey bu telefondan oluyor bence Gün geçtikçe eşler içine kapanıyor telefonlar bizi yalnızlaştırıyor benim çocuklarım olduğu için ev işim falan olduğu için ben o kadar çok Telefon kullanmıyorum yani işlerim çok sonuçta yani telefonla Oynayacak vaktim o kadar da yok ama erkekler öyle değil bir çalışıyorlar bir şey deyince ben çalıştım o kadar
Ay var ya 9 aydır ne emzirmesi bitti ne gazı şimdi dişi başladı 4 gündür memede uyuyor eşim bu sabah geceden çıktım uyumam lazım dedi asfalyam attı bana diyor sana yaranamıyorum 🤦🏻‍♀️ istediğim şey de az kafa dinlemek yani iyi ki çalışıyorlar en yorgun onlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kozlar ben 6 senelik evliyim iki oğlum var biri 5 yaşında biri 3 aylık. Eşim çok ilgisiz. İşten gelir, yemek yerken TV açıp yer, sohbet etmeme izin vermez, sonrada TV karşısında uyuyakalır. Uyanırsa çay içerken yine TV. Yatakta telefon. Cinsel hayat desen on günde bir. Evlendiğimizden beri bu şekilde. Kavga edince de ben seni seviyorum sadece gösteremiyorum diyor. Sevgiliyken çok ilgiliydi, 2014ten beri birlikteyiz. Şiirler yaşardı, sürekli mesaj atardı, farklı şehirlerdeydik. Şimdi çocuklarla da birlikte kendimi çok yalnız hissediyorum. O istediği gibi davransın ve ben bundan mutlu olayım, benim istediğim hiçbir şey olmasın, o istediği zaman istediğini yapsın istiyor. Ben surat asıncada kavga ediyor. Küstüm, bağırdım, güzelce anlattım, ben yapmaya çalıştım eksikleri, başkasının uyarmasını istedim, ağladım ama olmadı. Hiç biri işe yaramadı. Bana yardım edin lütfen. Boşanmak istiyorum ama ailem buna müsait bir aile değil ve çocuklar çok küçük. Eşimi seviyorum ama onun beni sevdiğine inanmıyorum.
Emin ol böyle senin gibi olanlarin esden yana şansı olmuyor canım çünkü aşırı sevgi bazı odun erkekleri çok şımartıyor ilgiyi azalt bence çok üstüne düşme bırak o senle ilgilensin özlesin kıymetini bilsin

Tüm sayfalar yüklendi.