Konu eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde mltmasln tarafından oluşturulan Konu eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,528 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konu eşim
Konbuyu başlatan mltmasln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Valla eşimde aşırı yorgun geliyor ama çocuğuyla ilgisi eksik değil mağana aramasın tamam hafta içi anladık yorgun cumartesi pazar boş cumartesi sizle gezsin tozsun ilgisi olsun pazar dinlensin o zaman hem yorgunlukla evde iki sohbetin ne alakası var çok saçma bence sonuçta eve gelip yemek yerken tepesine binmiyorsun iki muhabbet tv izlerken yada telefon izlerken yorgun olmuyor mu yorgun adam hep uyur telefonu eline alıp vakit ayıra biliyorsa sana ve evlatlarına hayda hayda ayırması lazım çok saçma bilerek mi yapıyor acaba seni birseylere mecbur etmek için bazı erkekler birsey ister diyemezler kadına dedirtmek için elinden geldiğini yaparlar sevgi evet bazı insanlar gösteremez ben babamdan bilirim.ama evine gidince o bakışı azıcıkta olsa muhabbetinden bize olan sevgisi bellidir kusura bakmada bu eşinin saçma bir bulduğu sebeb bana göre bizdedir eskiden bu vardı rabbime şükürler olsun şimdi düzeldik inşallah sizde bir yolunu bulursunuz canm
Amin inşallah canım. Bak bugün evde mesela, kahvaltı yaptık o saatten beri hala TV izliyor, çay içiyor. Ağzını bıçak açmıyor

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Benim anlmadığım hadi yorgun diyelim ee yorgun sa tv ye bakacak vakti nasıl buluyor ? Ya da yatakta telefonla oynyacaka vakti ? Eşimden biliyorum cidden çok yorgun olduğu günler ben sofrayı kurana kadar 2 dakika bile olsa direk gözler gider ya da normalde 11 12 givi yatan adam saat 10 gibi uyur bu yorgunluk belirtisidir ama eşine anlam veremedim 🤦🏻‍♀️. Bir evşilike Cinsel birliktelil nasıl 10 günde bir oluyor bunu da anlamış değilim ya eşin tam olarak ne istiyor ? Senin ondan soğumanı filan mı peki o cinsel birliktelik olacağı gün adımı kim atıyor sen mi o mu ? Aslında en önemli soru bu ?
Geçen seneye kadar nerdeyse hep ben adım atıyordum. Çoğunlukla reddediyordu yorgunum, yarın iş var diye. Şimdi ben artık bıraktım, istemiyorum hiç. O sadece kendi canı isteyince yaklaşıyor, şimdide bazen ben istemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçen seneye kadar nerdeyse hep ben adım atıyordum. Çoğunlukla reddediyordu yorgunum, yarın iş var diye. Şimdi ben artık bıraktım, istemiyorum hiç. O sadece kendi canı isteyince yaklaşıyor, şimdide bazen ben istemiyorum
İyide bir erkeğin nasıl bu kadar uzun sürede canı bir kere isteyebilir ben mi anormal düşünüyorum anlamadım ki 🤦🏻‍♀️. 10 gün uzun bir süre çünkü . Bilmiyorum ya telefonda neye bakıyor peki yani

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman kusura bakma eşin odun sen elinden geleni yapîyorsun zaten herşey tek taraflı olmuyor malesef ki bir yerde sabırda bitiyor saygıda sevgide Allah yardımcın olsun
İşte o sabrın biteceği yere çok yakınım. Maalesef ki ailem boşanmaya sıcak bakan insanlar değiller. Öyle ki aldatılmak bile sebep değil onlar için. Yıllardır her yolu deniyorum, psikoloğa gitmeyede sıcak bakmıyor. Bende bir yol bulmaya çalışıyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani konu açmaya çalış me bileyim. Hadi gel dışarı çıkalım de ya anlamıyorum bu erkekleri
Ohoooo neler sunuyorum, neler teklif ediyorum. O sadece evde TV karşısında ayaklarını uzatsın, yataktada saat 3e kadar telefonla oynasın. Söyleyince bi dur aşkım yaa diyor. Yada yorgunum, uyuyacam diyip hemen telefonu bırakıp yatıyor

Bı eşine boşanmak istediğini dile getir bakalım tepksini tavri ne oluyor
Böyle şaka yapma diyor. Boşanmak falan yok diyor

İyide bir erkeğin nasıl bu kadar uzun sürede canı bir kere isteyebilir ben mi anormal düşünüyorum anlamadım ki 🤦🏻‍♀️. 10 gün uzun bir süre çünkü . Bilmiyorum ya telefonda neye bakıyor peki yani
Siyasi şeyler izliyor. Aslında başkalarından duyduğum kadarıyla haftada iki kere normalmiş. Bir sıkıntısı var mı diyede sormuştum, varsa doktora gidelim diye. Yok öyle bişey, yorgunum sadece diyor

Erkekler işte hepsi aynı benim kocamda benle ilgilenmiyorsunuz son zamanlarda terk etdim diye kaynanamda bana kızıyor geçen hafta annem kaynanamla konuşmuştu kaynanam dedi senin kızında hata var var dedi gitmeseydi dedi bende içimden oh etdim has etdim dedim oğlu bana ben yanlizli seviyorum diyince bende yanliz biraktim
İyi yapmışsın, keşke bende yapabilmem, ailem İzmir'de ben burdayım. İki küçük çocuk, yapamıyorum

Tavrını değiş bence her zaman ilgiliysen ilgisiz ol evde süslen sen de telefonunla vakit geçir telefona bakarken gül falan belki dikkatini çeker hemen boşanmayı düşünme evliyken zor ama boşandıktan sonra da zorluklar seninle olucak.Keşke elimden bi şey gelse de yardım ede bilsem.Biz kadınlat bunu hak etmiyoruz 💔
Bunuda deneyeyim bakalım. Hiç işe yarayacağını sanmıyorum ama deneyeceğim. İlgilenmiyor çünkü

Son düzenleme:

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Ayn öyle 10 günde birse ztn kendini başka şekil tatmin ediyor olabilir ve bu da çok üzücü 😏
İşte sıkıntı orda, banyoda bile takip ederim. Telefonunu kurcalarım. İşten çıktığı anda ararım. Başka bir şekilde tatmin etmiyor kendini. Evde olsa kesin yakalardım zaten. Aldatıyor mu derseniz, telefonunu rahatlıkla oğluma verebiliyor. Zaten cimri bir adamdır, öyle para harcayacağı işler yapmaz. Bende bakımsız bir kadın değilim, eşimin gelmesine yakın üstümü başımı toparlarım, parfüm sıkarım, asla ter kokmam. Her zaman bedenimi temiz tutarım. Hala öyleyim ama bu sefer benim canım cinsellik istemiyor

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
İşte sıkıntı orda, banyoda bile takip ederim. Telefonunu kurcalarım. İşten çıktığı anda ararım. Başka bir şekilde tatmin etmiyor kendini. Evde olsa kesin yakalardım zaten. Aldatıyor mu derseniz, telefonunu rahatlıkla oğluma verebiliyor. Zaten cimri bir adamdır, öyle para harcayacağı işler yapmaz. Bende bakımsız bir kadın değilim, eşimin gelmesine yakın üstümü başımı toparlarım, parfüm sıkarım, asla ter kokmam. Her zaman bedenimi temiz tutarım. Hala öyleyim ama bu sefer benim canım cinsellik istemiyor
Ama senin istemediğini anladığı için mi böyle yapıyor biliyosun erkekler o tarz şeylere genelde düşkün olur biraz vahşi severler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah kuzum istememesi o kadar normal ki sana yaklaşmayan vir erkeği normal olarak sende arzulamıyorsun ama aranızı soğutma eşin soğutuyor belki farkında değil ama sen sıcak olmaya bak yanaş sırnaş artık ne dersen buna

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım. Bak bugün evde mesela, kahvaltı yaptık o saatten beri hala TV izliyor, çay içiyor. Ağzını bıçak açmıyor
Yani kuzum inan hiç anlayamadım yeminle aynı evde hiç mi muhabbet olmaz ki birde cani isteyince ne dır ya rahatsızlık ve zorunluluk hariç çok uzun bir süre Rabbım yardımcın olsun inşallah Rabbım hayırlı yolu göstersin sana aile karşı olunca da çok zir oluyor insanın eli kolu bağlanıyor

Tüm sayfalar yüklendi.