konu hacamat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan konu hacamat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı konu hacamat
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
iyi gunler anneler nasilsiniz?internetde dolaşirken hacamat olayina rast geldim.sezeryenle olan bebeklere muhakak hacamat yapilmasi gerekiyormuş.ben bilemedim.ne işe yariyor bu hacamat?hastanede hangi doktor yapiyor?benim oglumn15 aylik gec mi kaldim?yoksa erkenmi?
Merhaba canım çok şükür iyiyim sen nasılsın.. Hacamat normalde pis kan atıp yeni kan hücreler ve kanı yeniler diye biliyorum. Ama
Canım benim bildiğim kadarıyla çocuklara yapılmıyor ben sandım ki sen kendin için soruyorsun ama ben yapılmıyor diye biliyorum yada insanların adetlerine görede değişebiliyo Ben ilk defa duydum valla bir bebeğe hacamat ın şart olduğunu 🤷‍♀️🤷‍♀️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
iyi gunler anneler nasilsiniz?internetde dolaşirken hacamat olayina rast geldim.sezeryenle olan bebeklere muhakak hacamat yapilmasi gerekiyormuş.ben bilemedim.ne işe yariyor bu hacamat?hastanede hangi doktor yapiyor?benim oglumn15 aylik gec mi kaldim?yoksa erkenmi?
Neden sezeryan olan bebeklere peki bunu söyleyen sebebini soylemişmi .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Buna biz karar veremiyoruz ki normal şartlarda ülkemizde yasak diye biliyorum çümkü kimse artık yapıldığı ortamı ve strilize olup olmadığına bakmıyor bunu uzman bir doktorla görüşmen lazım diğer türlü araştırdım her sayfa farklı diyor hoş internette yazılan yazı ne kadar doğru tartışılır en ufak bir hatada ki hata bile olmasına gerek yok çocuklarda kalıcı rahatsızlığa kadae gidiyormuş . Uzman bir doktorla görüş hoş onunda yaptır diyeceğini sanmıyorum.. çocuk doktoru seni yönlendirir… ama dediğim gibi her sayfa farklı söylüyor bazıları 2 yaşından küçük yapılmaz bazıları 40 gününğ doldurmuş olmalı yada 4 yaşından küçüğe yapılmaz yazıyor. Ters bir durum olursa pişman olan sen olursun bilmiyorum ya büyük insanlar bile yaptırmıyor şu zamanda onu tıp gelişti yani yinede senin kararın tabi

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım çok şükür iyiyim sen nasılsın.. Hacamat normalde pis kan atıp yeni kan hücreler ve kanı yeniler diye biliyorum. Ama
Canım benim bildiğim kadarıyla çocuklara yapılmıyor ben sandım ki sen kendin için soruyorsun ama ben yapılmıyor diye biliyorum yada insanların adetlerine görede değişebiliyo Ben ilk defa duydum valla bir bebeğe hacamat ın şart olduğunu 🤷‍♀️🤷‍♀️
hep iyi ol canim.vAlla bende bilmiyordum ama dun ne kadar yorum okudum 100 zde 70 i yaptirdigini soylemis.kimisi 40 i cikmamis kimisi 2 yasinda yaptirmis

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Buna biz karar veremiyoruz ki normal şartlarda ülkemizde yasak diye biliyorum çümkü kimse artık yapıldığı ortamı ve strilize olup olmadığına bakmıyor bunu uzman bir doktorla görüşmen lazım diğer türlü araştırdım her sayfa farklı diyor hoş internette yazılan yazı ne kadar doğru tartışılır en ufak bir hatada ki hata bile olmasına gerek yok çocuklarda kalıcı rahatsızlığa kadae gidiyormuş . Uzman bir doktorla görüş hoş onunda yaptır diyeceğini sanmıyorum.. çocuk doktoru seni yönlendirir… ama dediğim gibi her sayfa farklı söylüyor bazıları 2 yaşından küçük yapılmaz bazıları 40 gününğ doldurmuş olmalı yada 4 yaşından küçüğe yapılmaz yazıyor. Ters bir durum olursa pişman olan sen olursun bilmiyorum ya büyük insanlar bile yaptırmıyor şu zamanda onu tıp gelişti yani yinede senin kararın tabi
instagramda bir doktorun sayfasina denk geldim orada yazilmisdi tum yorumlarida okudum her kes olumlu yazmisdi.sayfani hatirlamadim (((
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak canım bebeğin sadece gaz sorununu , aşıeı terleme ve uyku sorununun önüne geçebilirmiş aynen böyle diyor oda kesin değil yani ihtimal olarak yazmılmış doktor sayfasında ..
kulak gunde 1 laf duymasa kar olur zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
instagramda bir doktorun sayfasina denk geldim orada yazilmisdi tum yorumlarida okudum her kes olumlu yazmisdi.sayfani hatirlamadim (((
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kulak gunde 1 laf duymasa kar olur zaten
Yani anlayacağın bence uzman bir doktorla görüş insan canı çok ucuz şuan . Yani bir doktor bile sırf para için saçma sapan yazılar yazabilir en basiti . Vereceğim örnek şu olsun kıyafet alırkwn bile yorum okuyoruz ama o yorumların ne kadarı gerçek insan tarafından yazıldı yada para karşılığı yazılmadığını nasıl bilebiliriz değil mi ? İnstagram da her şeye inanma doktor dahi yazsa . Çocuk doktoruna git eminim mantıklı bir açıklama yapar.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben bebeklerde yapilmasını hoş bulumuyorum kuzum ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar