konu hacamat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan konu hacamat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı konu hacamat
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim eltimde hacamat yapiyor üç gün kursa gitti uzmanlık belgesi aldı kendine çocuklarına yaparak pekiştirdi şimdi herkese yapıyor bence anatomiyi bilmeyen birine yaptirmak çok tehlikeli bunu da okuyan fizyoterapistler yapmalı ama herkesin özgür kararı
Valla ne diyim çocuklarını denek olarak kullanmış sanırım 🤦🏻‍♀️. Herkesin kendi bileceği bir şey ama katılıyorum işin ehli kiişisnin yapması daha mantıklı ve bence doktora kesinlikle danışılmalı

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Valla ne diyim çocuklarını denek olarak kullanmış sanırım 🤦🏻‍♀️. Herkesin kendi bileceği bir şey ama katılıyorum işin ehli kiişisnin yapması daha mantıklı ve bence doktora kesinlikle danışılmalı
Hacamatta bayağı pis kan akıyor eşim 1 ay önce yaptırdı sırtına bayağı bayağı kan gitti bana hiç mantıklı gelmedi bebeğe yapılıyor olması koca adam birgün boyunca yattı halsiz kaldı hadi diyelim bebeğin sorunu var 1 tane vurdular onun canı kanı neki mantıksız bebeklere yapılıyor olması

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Üç günde eğitim olmaz işte bu yüzden özellikle çocuklari uzak tutsunlar böyle işlerden doktor dışında ben karşıyım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Üç günde eğitim olmaz işte bu yüzden özellikle çocuklari uzak tutsunlar böyle işlerden doktor dışında ben karşıyım
İşte canım ya saçmalık resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hacamatta bayağı pis kan akıyor eşim 1 ay önce yaptırdı sırtına bayağı bayağı kan gitti bana hiç mantıklı gelmedi bebeğe yapılıyor olması koca adam birgün boyunca yattı halsiz kaldı hadi diyelim bebeğin sorunu var 1 tane vurdular onun canı kanı neki mantıksız bebeklere yapılıyor olması
Biliyorum bende o yüzden karşıyım zaten

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sadece bu dediklerime değiyor kuzum . Ki bundan başka bir şeye bile iyi gelse asla riske atmaya gelmez söz konusu çocuk çünkü kalıcı hasar bile bırakıyor
Zaten bir yaşından sonra gazı kendi çıkartıyor
Ay koca adam kansızlığa dayanamıyorsa küçücük bebeği Allah korusun anlatamaz da yavrum derdini 😢

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Karar senin tatlım ne desem şimdi bilemedim Sen bide Aile büyüklerine danış bakalım onların fikirleri neler cnm🥰🥰Bizede haberdar ett yaptın mı diye
daha sormadim kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

doktor yapiyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar