Konu hakkında bilgisi olan aydınlatabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Edda1 tarafından oluşturulan Konu hakkında bilgisi olan aydınlatabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Konu hakkında bilgisi olan aydınlatabilir mi
Konbuyu başlatan Edda1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleynam nasılsın kuzum prenseslwr nasıl 🤭🤭
Çok şükür canım ikisi de iyi sadece eloş biraz sıkıntı diş çıkarıyor beş dk'da bir artık açlığından değil keyfi ve bağımlı olduğu için meme istiyor haliyle sürekli tepemde yoruldum bende instagramda denk geldim sabır taşı diye bir taş varmiş emzirmeyi bırakmada işe yarıyormuş bebek emmek istemiyormuş onu araştırıyorum şimdi bi çoğu kişi memnun bide onu deneyeceğim bakalım inşallah işe yarar sen nasılsın paşa nasıl diğer bebiş nasıl

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canım ikisi de iyi sadece eloş biraz sıkıntı diş çıkarıyor beş dk'da bir artık açlığından değil keyfi ve bağımlı olduğu için meme istiyor haliyle sürekli tepemde yoruldum bende instagramda denk geldim sabır taşı diye bir taş varmiş emzirmeyi bırakmada işe yarıyormuş bebek emmek istemiyormuş onu araştırıyorum şimdi bi çoğu kişi memnun bide onu deneyeceğim bakalım inşallah işe yarar sen nasılsın paşa nasıl diğer bebiş nasıl
Aha evet onu bende duydum ve bende onunla bıraktırmayı düşünüyorun kayrada 1 hafta önce azı dişlerini çıkardı mahvolduk valla 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.