Konu hülyanın oğlu umut😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Konu hülyanın oğlu umut😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Konu hülyanın oğlu umut😔
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ay dün benimde başıma gelmeyen kalmadı normalde inanmam ama merkür mü geriledi ne yaptı 😬 Çok geçmiş olsun bu bebeklerin işi saniyelik iş
Valla öyle galiba canm hersey üst üste bardak kırdı asel temizledim ama küçük bir yoz fbi olanı görmemişim oda benm topuma battı mesela dedim ne oluyor ya böyle hersey üst üste diye size ne oldu cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür canım şükür . Allahım beterinden korusun 🤲🏻
Amin cnm insalalh siz nasılsınız peki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla öyle galiba canm hersey üst üste bardak kırdı asel temizledim ama küçük bir yoz fbi olanı görmemişim oda benm topuma battı mesela dedim ne oluyor ya böyle hersey üst üste diye size ne oldu cnm 🥰

İyyiz birtanem işitme testi için geldik randevu alacağız kayrayı evde annemşe bırakılıö dedik. Ortalığı yıkmış 5 gün bensiz kaldı şimdi asla bırakmıyor dönüp onu aldık tekrar yavrum.

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İyyiz birtanem işitme testi için geldik randevu alacağız kayrayı evde annemşe bırakılıö dedik. Ortalığı yıkmış 5 gün bensiz kaldı şimdi asla bırakmıyor dönüp onu aldık tekrar yavrum.
Kıyamam cnm aselde öyle bende onu gorumceme bırakmıştım şimdi var ya asla durmuyor bizi hiç birakmiyor bizimle yatıyor kuzum çok iyi anlıyorum valla

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ay Allah korumuş bizim de az daha sodayı kırıyordu.Almış buzdolanından ben bir şey alırken sodayı yere attı çok şükür kırılmadı, arı girdi vurdum sersemledi bulamadım Gökçe de sinekliği alacağım diye tutturdu başladı ağlayıp dolanmaya arıyı mı arayacağım onu mu uzak tutacağım nevrim döndü.Bi hamur karayım dedim ekmek almaya üşendim dolaptan parlatıcıyı almış üstüne boca etmiş bereket Allah korumuş içmemiş sadece 2 saniye arkamı döndüm 🤦🏻‍♀️ Şimdi de inat etti topa basıyor 2 kere düştü yok hava da kötü eve tıkıldık kaldık 😬 Dün sanki sabrım sınandı akşam da karşı komşu akşam 10 buçukta başladı çim biçmeye 12 ye kadar vır vır mahalleyi inletti sinirden ağladım valla 🤦🏻‍♀️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ya evet tramva olarak kalmasa bari çocukta 🤦🏻‍♀️
Insllh kalmaz asel şimdi halasının kapısına yaklaşınca kıyamet koparıyor wc bile otda birlikte giriyoruz bırakmıyor bni asla kayrada kalmaz inşallah

Ay Allah korumuş bizim de az daha sodayı kırıyordu.Almış buzdolanından ben bir şey alırken sodayı yere attı çok şükür kırılmadı, arı girdi vurdum sersemledi bulamadım Gökçe de sinekliği alacağım diye tutturdu başladı ağlayıp dolanmaya arıyı mı arayacağım onu mu uzak tutacağım nevrim döndü.Bi hamur karayım dedim ekmek almaya üşendim dolaptan parlatıcıyı almış üstüne boca etmiş bereket Allah korumuş içmemiş sadece 2 saniye arkamı döndüm 🤦🏻‍♀️ Şimdi de inat etti topa basıyor 2 kere düştü yok hava da kötü eve tıkıldık kaldık 😬 Dün sanki sabrım sınandı akşam da karşı komşu akşam 10 buçukta başladı çim biçmeye 12 ye kadar vır vır mahalleyi inletti sinirden ağladım valla 🤦🏻‍♀️
Dün demek ki aynı sinir krizini gecirmisiz alparslani uyuturken sen git 3 tabureyi ust üste koy dolaba asıl çık ordan makyaj malzemelerini al kır parçala bembeyaz yatağa alparslni uyutuyirum gidiyor çocuğu uyandırıyor dip bucak temizliğe girmiştim akşam bardak kır yemek yemicem diye ağla daha neler neler sinirden ağladım eşim geldi inan akşam var ya dedim patlicak bomba gibiyim.birsey deme kızın böyle böyle yaptı diye dediği tek kelime kızım birdaha yapma tamam mi diye kız hala sinirmi üstümden atamadım çocuk odası ve baza altı kaldı elim gitmiyor şimdi

Ekli dosyalar

• IMG-20240417-WA0015.jpeg
    IMG-20240417-WA0015.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG-20240417-WA0017.jpeg
    IMG-20240417-WA0017.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 16

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız bebişler nasıl...
Hülya bugün umutu kontrol için hastaneye gòtürecekti hastanede çocuk sedyeden düşmüş yoğun bakımına alınmış durumu nasıl henüz bilmiyorum bol bol duanıza ihtiyacı var inşallah bir sorun yoktur 😔
Ayy çok üzüldüm ya inşallah bişeyi yoktur yaa Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur minik umutumuz 😟😟

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Insllh kalmaz asel şimdi halasının kapısına yaklaşınca kıyamet koparıyor wc bile otda birlikte giriyoruz bırakmıyor bni asla kayrada kalmaz inşallah

Dün demek ki aynı sinir krizini gecirmisiz alparslani uyuturken sen git 3 tabureyi ust üste koy dolaba asıl çık ordan makyaj malzemelerini al kır parçala bembeyaz yatağa alparslni uyutuyirum gidiyor çocuğu uyandırıyor dip bucak temizliğe girmiştim akşam bardak kır yemek yemicem diye ağla daha neler neler sinirden ağladım eşim geldi inan akşam var ya dedim patlicak bomba gibiyim.birsey deme kızın böyle böyle yaptı diye dediği tek kelime kızım birdaha yapma tamam mi diye kız hala sinirmi üstümden atamadım çocuk odası ve baza altı kaldı elim gitmiyor şimdi
Ayyy çok fena olmuş ya Allah kolaylık versin benim de geleceğim böyle kesin şimdilik taburelere çıkamıyor ama gidişat o yönde korkuyorum valla 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ya inşallah kayra öyle olmaz 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.