Konu kızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Konu kızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu kızım
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım demekki aşının yan etkisi hani bazen ateş kusma halsizlik oluyo vücutta kızarıklık olur ya buda onlardan biri bence geçicidir endişe etme yinede sor bi doktora istersen
Bende öyle düşündüm canm birde çok kaşıyor kız unuttummu olmadımı bilmiyorum diğer çocukları hatırlamıyorum böyle oldumu olmadımı diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm çok geçmiş olsun
Sağol vanm benim

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar ben cuma günü kızıma 1.5 yaş aşısı yapıldı ertesi gün bir kolu aşı vurulan yer baya kızarmıştı ve sertleşmişti birde çok sıcaktı bugünde fotoda olduğu gibi olmuş ilk defa böyle birşey geliyor başıma neden böyle oldu anlamıyorum sizinde başınıza geldimi
Gecmis olsun bacim, ben de cocuguma 1.5 yas asisi yaptirdim. Hemsire sol koluna vurulan aşının tetanos aşısı oldugunu, sertlesme, kizarma, ufak dokuntu, kolda ates tarxi seyler olabilecegini ve gayet normal oldugunu soyledi. 2-3 gun icinde gececegini fakat gecmezse getirin dedi. Benim cocugumda asi bu etkileri gosterdi ve ates yapti. Ama 3 gun sonra bütün etkileri gecti. Gecmis olsun 🤩

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle düşündüm canm birde çok kaşıyor kız unuttummu olmadımı bilmiyorum diğer çocukları hatırlamıyorum böyle oldumu olmadımı diye

Sağol vanm benim
Benimkiler de hiç olmadı sadece ateş olmuştu canım ayy kaşıntı da çok kötü ya

Kiz Alya gelde çay içelim iki laflayalimm💃💃
Keşke gelsem 🥺 ne güzel olurdu çocukları da uyuturduk ne sohbet ederdik amma🥰😘

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun bacim, ben de cocuguma 1.5 yas asisi yaptirdim. Hemsire sol koluna vurulan aşının tetanos aşısı oldugunu, sertlesme, kizarma, ufak dokuntu, kolda ates tarxi seyler olabilecegini ve gayet normal oldugunu soyledi. 2-3 gun icinde gececegini fakat gecmezse getirin dedi. Benim cocugumda asi bu etkileri gosterdi ve ates yapti. Ama 3 gun sonra bütün etkileri gecti. Gecmis olsun 🤩
Teşekkür ederim canım benim hepside vardı şuan bir tek acıyor diyor kaşıyor birde bazı yerlerinde sertleşme var

Benimkiler de hiç olmadı sadece ateş olmuştu canım ayy kaşıntı da çok kötü ya

Keşke gelsem 🥺 ne güzel olurdu çocukları da uyuturduk ne sohbet ederdik amma🥰😘
Aynen canım acıyor diyor bide kaşıyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank

Sağol vanm benim
Kızlar bende oğluma 1 buçuk yaş aşısı vurdurdum ama bacaktan yaptılar bizim kini bu bi sorun mu kol yada bacak

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
♥️♥️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım benim hepside vardı şuan bir tek acıyor diyor kaşıyor birde bazı yerlerinde sertleşme var

Aynen canım acıyor diyor bide kaşıyor
Ayy kıyamam ya 🙄 inşallah tez zamanda iyileşir yarın bi götür istersen için rahat etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar ben cuma günü kızıma 1.5 yaş aşısı yapıldı ertesi gün bir kolu aşı vurulan yer baya kızarmıştı ve sertleşmişti birde çok sıcaktı bugünde fotoda olduğu gibi olmuş ilk defa böyle birşey geliyor başıma neden böyle oldu anlamıyorum sizinde başınıza geldimi
Aşının etkisi birtanem bazı çocuklarda yapabiliyor ama yinede götür sen prensesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kıyamam ya 🙄 inşallah tez zamanda iyileşir yarın bi götür istersen için rahat etsin
Sağol canm götürmeye götüremiyorum sağlık ocağı uzak bana diğer 2 çocuğumu bırakacak kimse yok anca doktoru aricam

Aşının etkisi birtanem bazı çocuklarda yapabiliyor ama yinede götür sen prensesi
İlk defa olunca bi korktum canm yaa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar