Konu kızımın iştahtızlıģı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Konu kızımın iştahtızlıģı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 591 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu kızımın iştahtızlıģı
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Emin ol kesersen rahat edersin canım . Yine sen bilirsin yine bir doktoruna danış sen o ne diyor ona höre karar ver
Ona söyledim süt içtiği için yemiyor hiç bir şey bana uzamanın görmesi lazım dedi bilemedim şimdi ne yapiyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizede haber ver canım peki çok mu hareketli bir çocuk 17 aylık 8 kilo baya az çünkü
Kız görsen 5 dk yerinde durmuyor yemek veriyorum sabredemiyor onu bile ayakta yiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ona söyledim süt içtiği için yemiyor hiç bir şey bana uzamanın görmesi lazım dedi bilemedim şimdi ne yapiyim

Kız görsen 5 dk yerinde durmuyor yemek veriyorum sabredemiyor onu bile ayakta yiyor
Ya şimdi sağlık ocağı ve çocuk doktoru bir olmaz canım o yüzden dediği gibi uap çocuk doktoruna götür oda kilosunu az bulur ama sanada bir çılar yol sunar büyük ihtimalle.
Yani kayra da aşırı hareketli şuan 12 kilo kaö aydır aynı ama doktorunuz iyi diyor kilosunu boyuna göre bilmiyorum. Aşırı hiperaktif ve sadece anne sütü alıp ysmek yemiyorsa çok nodmak aslında kilosu

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Selam kızlar bugün kızımın 1.5 yaş aşısı vardı götürdüm doktor 6 aydan sonra hiç kilo almamış dedi ve beni üniversite hastanesine yönlendirdi gelişim geriliği asla yok konuşuyor yürüyor söylediğim herşeyi anlayıp yapıyor tek sıkıntı hiç bir şey yemiyor ve kilo almıyor sizce sütten kesmelimiyim yani önce çocuk doktoruna götürücem tabi ama ne yapmam gerekiyor artık hiç bilmiyorum
Eltimin kizida öyleydi cnm.kilo alımı veya gelişimi yoktu 2 yaşında sonra ağız yolunda bir damla.verdiler vitaminve iştah açıcıymış valla işede yaradı.suan 3 yaşında maşallah....kilolu.ve yemesi içmesi yerinde.[

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim kızımda 17 aylık 8 kilo 200 gram dı kaç zamandır hiç kilo almamış öncesi çok güzel kilo alıyordu şimdi yok yemiyor zorla bi lokma anca

17 aylık kızım hiç bir şey yemiyor iştah açıcı filan istedim ama 2 yaş altına veremeyiz dedi

8 kilo 200 gram canm
Hmm azmış gerçekten inşallah iyi olur kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya şimdi sağlık ocağı ve çocuk doktoru bir olmaz canım o yüzden dediği gibi uap çocuk doktoruna götür oda kilosunu az bulur ama sanada bir çılar yol sunar büyük ihtimalle.
Yani kayra da aşırı hareketli şuan 12 kilo kaö aydır aynı ama doktorunuz iyi diyor kilosunu boyuna göre bilmiyorum. Aşırı hiperaktif ve sadece anne sütü alıp ysmek yemiyorsa çok nodmak aslında kilosu
Aynen öyle canm götürücem en azından içim rahat eder

Eltimin kizida öyleydi cnm.kilo alımı veya gelişimi yoktu 2 yaşında sonra ağız yolunda bir damla.verdiler vitaminve iştah açıcıymış valla işede yaradı.suan 3 yaşında maşallah....kilolu.ve yemesi içmesi yerinde.[
Maşallah canm benim sütten kessem mecburen yiyecek

Hmm azmış gerçekten inşallah iyi olur kuzum
İnşallah canm yaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle canm götürücem en azından içim rahat eder